מכבי חיפה תפגוש ביום ראשון ב-20:15 את בית”ר ירושלים בליגה, ומאמן הקבוצה מרקו בלבול לא צפוי לערוך שינויים בחלק ההגנתי שלו לקראת המשחק. על פי המסתמן, הוא ימשיך בקו של ארבעה שחקנים מאחור, מה שאומר שצמד הבלמים טרנט סיינסבורי ועופרי ארד ימשיכו לשחק במרכז ההגנה, כאשר בצדדים ניתן יהיה לראות את סאן מנחם וכובש שער הניצחון מול הפועל ת"א ארנסט מבוקה.

עאיד חבשי שירד לספסל, יכול לראות את עצמו מאוכזב ומאחורי הקלעים יש ניסיונות מצד סוכנו שחר גרינברג לנסות ולמצוא לו קבוצה בחו"ל כבר לקראת ינואר הקרוב.  מקומם של נטע לביא, יובל אשכנזי, דולב חזיזה וצ'ירון שרי נראה מובטח כמו גם ניקיטה רוקאביצה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
לקראת בית"ר: אוהדי מכבי חיפה בטירוף

השינוי היחיד אם יהיה, הוא האם לפתוח עם יאניק ווילדסחוט שפתח מול הפועל תל אביב או להעדיף את מוחמד עוואד או ירדן שועה שסבל ממתיחה קלה וטופל, מה שכרגע מפחית את סיכוייו לפתוח. אפשרות נוספת שיכולה להילקח בחשבון אבל בספק גדול כדי לא להוציא את העוקץ מהחלק הקדמי, היא לשלב את פוקס לצידו של נטע לביא.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
לביא: "מודים על התמיכה, רוצים להחזיר"

בלבול חושש ויזהיר את חניכיו מהחלק ההתקפי המהיר של בית"ר, כאשר האחרונה נמצאת במומנטום מצוין. ג'וש כהן יעמוד בפעם הראשונה למבחן אמיתי מול קבוצת צמרת ובמגרש הבייתי לעיני 30 אלף צופים: "זה מבחן גדול מאד עבור כהן ועבור כל אחד מאיתנו מול קבוצה גדולה", אמרו בחיפה.

שחקני מכבי חיפה באימון (עמרי שטיין)שחקני מכבי חיפה באימון (עמרי שטיין)

בתוך כך, כ-300 אוהדים ירוקים הגיעו לאימון הקבוצה, שרו, הטריפו את השחקנים ואף זרקו רימון עשן. הקפטן נטע לביא אמר להם: “נעשה את הכול על מנת לנצח עבורכם, מודים לכם על התמיכה שלכם לאורך כל העונה, לא רק היום אלא בכלל, ורוצים להחזיר לכם אין סוף דברים. נגמרו המילים, תודה רבה”.

נטע לביא באימון (עמרי שטיין)נטע לביא באימון (עמרי שטיין)
אוהדי מכבי חיפה באימון (עמרי שטיין)אוהדי מכבי חיפה באימון (עמרי שטיין)
רימון עשן באימון מכבי חיפה (עמרי שטיין)רימון עשן באימון מכבי חיפה (עמרי שטיין)
רימון עשן באימון מכבי חיפה (עמרי שטיין)רימון עשן באימון מכבי חיפה (עמרי שטיין)
מרקו בלבול ושחקני מכבי חיפה באימון (עמרי שטיין)מרקו בלבול ושחקני מכבי חיפה באימון (עמרי שטיין)