כשהיא מוליכה את הליגה הלאומית בפער מבטיח של 13 נקודות מעל המקום השלישי ובדרך הבטוחה בחזרה לליגת העל, מכבי פתח תקווה, הנציגה היחידה ברבע גמר גביע המדינה מליגת המשנה, תקווה להמשיך במומנטום באתגר לא פשוט – כשתתארח הערב (חמישי, 20:15) אצל בית”ר ירושלים בנתניה.

בית”ר ירושלים: איתמר ניצן, שי קונסטנטין, אור זהבי, אנטואן קונטה, אורי מגבו, עלי מוחמד, אופיר קריאף, חנן ממן, פרדי פלומין, ליוואי גרסיה ושלומי אזולאי.

מכבי פ”ת: יוסי גינזבורג, דודי טוויטו, אור בלוריאן, דניאל פלשר, תומר לוי, מוחמד סרסור, ארד בר, אור אינברום, אוונדרו ברנדאו, לידור כהן ודור חוגי.

מי שעבורו זה בוודאי לא יהיה משחק רגיל הוא מאמן המלאבסים, גיא לוזון, שיתמודד מול האקסית הצהובה ממנה פוטר ב-2018 לאחר 7 מחזורי ליגה בלבד.

לוזון: אנחנו במעמד הזה בזכות ולא בחסד

לוזון אמר בפתח דבריו במסיבת העיתונאים לקראת המשחק: “שום דבר שיקרה במשחק הזה לא ישנה את דעתי לגבי הקבוצה שלי. אם נוכל לתת פייט? איזו שאלה, אנחנו במעמד הזה בזכות ולא בחסד. יש לנו סיכויים שווים להגיע לגמר כמו כל קבוצה אחרת. לבית”ר יש את החלק הקדמי הכי טוב בארץ, בטח מבחינת כישרון, אבל אנחנו צריכים להיות אנחנו, להביא את היתרונות שלנו לידי ביטוי”.

שחקני פ"ת מתאמנים (שחר גרוס)שחקני פ"ת מתאמנים (שחר גרוס)

עוד הוסיף: “הרצון שלי להיות בחצי הגמר הוא אותו רצון גם אם הייתה יריבה שונה, אני שמח בחלקי ולא מתעסק בהם בכלל. אני לא צריך להוכיח כלום לאף אחד, רק למועדון שלי שאני עושה את המקסימום”.

דניאל בוסי (שחר גרוס)דניאל בוסי (שחר גרוס)
אוונרדו ברנאדו (שחר גרוס)אוונרדו ברנאדו (שחר גרוס)