עם יוסי בניון מנהל מקצועי, רוני לוי על הקווים וסגל שחקנים חדש ומבטיח, בית”ר ירושלים תפתח ביום ראשון את עונת 2019/20, כשתארח למשחק גדול את הפועל באר שבע באצטדיון טדי.

הבלם החדש של החבורה מבית וגן, דיוגו ורדשקה שנחת אתמול (חמישי), עבר בדיקות רפואיות במועדון ובבית”ר רוצים לרשום אותו כבר למשחק הקרוב מול חניכיו של ברק בכר. הפורטוגלי יקבל את הספרה 5 על החולצה וחתם רשמית על החוזה בקבוצה. ורדשקה נפגש עם המנהל המקצועי, יוסי בניון, שגם היה במעמד החתימה, וערך היכרות עם מאמן הקבוצה, רוני לוי. 

דיוגו ורדשקה (דוברות בית"ר ירושלים)דיוגו ורדשקה (דוברות בית"ר ירושלים)

הבלם אמר לאתר הרשמי של בית"ר ירושלים: "אני מרגיש פה טוב, אני אוהב את המדינה, האנשים פה טובים ועוזרים לי להתאקלם כאן. שמעתי שזאת קבוצה גדולה בישראל, יש לה הרבה מאוד אוהדים ואצטדיון טוב. אני אוהב את זה".

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
רוני לוי: הקבוצה מוכנה לליגה

ורדשקה כאמור הגיע הבוקר למתחם האימונים, נפגש עם בניון ובקבוצה נערכים לשלב אותו כבר באימוני הקבוצה עד למשחק מול הבאר-שבעים. “ורדשקה הגיע בכושר אחרי שהתאמן בהכנות לליגה הספרדית השנייה עם סראגוסה, מהבחינה של הכושר הגופני שלו אין בעיה”, אמרו במועדון. 

אגב, השחקן נפרד מסראגוסה בפוסט מרגש: “הפרק שלי בקבוצה הסתיים, וזה הזמן שלי לומר שלום למועדון שנתן לי הזדמנות ליהנות מהכדורגל הספרדי, סראגוסה. אני אסיר תודה על כך שסמכו עליי פה מהרגע הראשון ועל האמונה שניתנה בי, ואני רוצה להודות גם לקולגות שלי על המגרש. אקח הרבה חברויות מהקבוצה איתי בלב, ואני מרגיש בר מזל על כל האהבה שקיבלתי. בטוח שהמועדון יחזור העונה לאן שהוא שייך – לליגה הראשונה. כעת, אני מתחיל פרק חדש”.

אוהדי בית"ר ירושלים. 15,000 איש הבטיחו את מקומם (חגי מיכאלי)אוהדי בית"ר ירושלים. 15,000 איש הבטיחו את מקומם (חגי מיכאלי)

הקשר גדי קינדה צפוי לחזור להרכב הפותח של לוי מול האדומים מהדרום, כשאופיר קריאף ואנטואן קונטה ימלאו את החלל החסר במרכז ההגנה. הבשורה המעודדת מבחינת הירושלמים היא בגזרת הקהל, כשלמעלה מ-15,000 אוהדים כבר הבטיחו את מקומם בטדי לקראת ההתמודדות.