קלאודמיר פריירה הוא לבטח אחד מהזרים הצבעוניים שהגיעו לישראל בשנים האחרונות. הקשר שהצטרף לבית”ר ירושלים ב-2014 הספיק להיכנס ללב של האוהדים מהבירה, כאשר שיחק בשורות המועדון הצהוב במשך 4 שנים בהן כבש 14 שערים ב-140 הופעות וזכור היטב בעיקר בזכות משחק הלחימה, וכמובן הבעיטות החופשיות הנהדרות.

קלאודימיר פריירה (מרטין גוטדאמק)קלאודימיר פריירה (מרטין גוטדאמק)

לאחר ששוחרר מבית”ר עם הגעתו של משה חוגג, חתם הברזילאי בבני סכנין בה לא מצא את מקומו ולאחר חצי שנה פושרת במיוחד עבר להפועל תל אביב, שם התקבל בברכה על ידי הקהל האדום וחזר לעצמו ובגדול.

אופיר קריאף וקלאודימיר פריירה (אורן בן חקון)אופיר קריאף וקלאודימיר פריירה (אורן בן חקון)

במהלך חצי עונה במדים האדומים הברזילאי הספיק לכבוש ארבעה שערים ולהציל את הפועל ת”א מירידה. לאחר מכן עבר לראשל”צ מה שהתברר כתחנה האחרונה בקריירה שלו בישראל. עד כמה הישראלים אהבו את קלאודימיר פריירה? כשחזר לטדי במדי הפועל ת”א התקבל במחיאות כפיים סוערות על ידי הקהל הירושלמי בכל מהלך המשחק ובעיקר כאשר הוחלף. כבוד לו מעטים זוכים בשל היריבות בין המועדונים.

קלאודימיר פריירה כובש (חגי מיכאלי)קלאודימיר פריירה כובש (חגי מיכאלי)

בשיחה עם ONE, קלאודמיר מספר על ההחלטה לעזוב את ישראל: “זה יהיה קשה ובעייתי לחזור לישראל. אני כבר שבועיים בברזיל, אבל לא הפסקתי לשחק כדורגל. אני רק מבלה עם המשפחה שלי כי כבר 4 שנים לא ראיתי אותם. וירוס הקורונה חזק בברזיל אך תודה לאל המצב של המשפחה שלי מעולה”.

המשך הקריירה ומחשבות על פרישה: “כרגע עדיין לא פרשתי, אני רוצה לשחק בברזיל ולאחר מכן אקח קורס מאמנים”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
שחקני מכבי חיפה במחנה האימונים