יש בלם חדש לבית”ר ירושלים. בקבוצה של משה חוגג הודיעו אמש (רביעי) באופן רשמי על החתמתו של הבלם בן ה-22 של סראגוסה, דיוגו ורדשקה, שחוזר על ידי לא מעט קבוצות בליגות השונות באירופה וכעת הפורטוגלי, שחולם לפרוץ בענק בטדי, הפך לתקווה החדשה עבור האוהדים הירושלמים.

שחקנה החדש של בית”ר ירושלים, שנחשב להבטחה מגיל צעיר בנבחרות פורטוגל, חווה בסראגוסה תקופה קשה – היה חלק מהתופעה אשר מוכרת במיוחד לכדורגל הישראלי בתקופה האחרונה כאשר היה “מנודה”, לא לקח חלק באימונים מלאים עם שאר חבריו ולא שותף במשחקי ההכנה לקראת העונה בספרד, תוך כדי שהבהירו לו שהוא לא בתוכניות ושיחפש לעצמו בקבוצה אשר תשלם את הסכום הנדרש עליו. בסיטואציה שנוצרה, עתידו של הבלם לא היה ברור כלל.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
Transfer Market: מכבי ויובה רוצות אליפות

בעונתו האחרונה בסראגוסה, הקבוצה סיימה במקום ה-15 בליגה הספרדית השנייה ולא הייתה חלק מחבורת הצמרת תוך כדי שהיא סופגת 51 שערים ב-42 משחקים. הבלם הפורטוגלי רשם 30 הופעות בליגה, מצא את הרשת שלוש פעמים בשמונה המחזורים של העונה. בדיווחים האחרונים ביבשת, מציינים כי מי שחיזרה אחריו ללא הפסקה הייתה א.א.ק לרנקה מהליגה הקפריסאית שרצתה להנחית אותו לשורותיה והגישה מספר פעמים הצעות לספרדים שנדחו.

עוד בחלון ההעברות הנוכחי, בקפריסין דיווחו כי מכבי חיפה התעניינה בו. בנוסף לירוקים, גם לודוגורץ הבולגרית של דן ביטון ומאוויס צ’יבוטיה וקלוז’ שהדיחה את מכבי תל אביב וסלטיק ממוקדמות ליגת האלופות הוזכרו כמועמדות לצרפו, כאשר על פי דיווחים שונים גם ויאדוליד מהלה ליגה בדקה את האפשרות להחתימו. בספרד צוין כי בעקבות העובדה שנשאר לו שנה אחת בלבד בחוזה בסראגוסה, הפרידה הייתה עניין של זמן והנה המעבר לישראל הגיע.

דיוגו ורדשקה (אינסטגרם)דיוגו ורדשקה (אינסטגרם)