מעז יצא מתוק במקרה של אוהד לויטה. אחרי שהפועל ב"ש ויתרה על שירותיו ואחרי שהגיע במהלך העונה, הצליח שוער נבחרת ישראל למצוא לעצמו קבוצה בחו"ל כשיצא בתחילת השבוע יחד עם גלעד קצב לפגישה מכרעת באומוניה ניקוסיה.

בסוף יום של פגישות חתם השוער במועדון החדש ויצטרף שם ליובל שפונגין, דדי בן דיין (שעשוי לעזוב) וכן סאבו פאביצ'ביץ', אקס מכבי שחתם בקבוצה שתשחק בליגה האירופית אחרי שלקחה את הגביע שנה שניה ברציפות.

לויטה סיפר באתרה הרשמי של הקבוצה: "אני מאוד שמח ומתרגש להיות חלק מהקבוצה הזאת. שמעתי רק דברים טובים ואני מחכה להגיע לקפריסין. זה מועדון גדול עם הרבה תארים ואנשים עם תשוקה. אני רוצה להודות שנתנו לי את ההזדמנות לשחק במועדון גדול".

השוער הוסיף: "אנשים פה נתנו לי הרגשה מיוחד מהרגע הראשון. הם הראו לי שהם רוצים אותי ומאמינים ביכולות שלי. אני חושב שאומוניה מציעה כל דבר ששחקן כדורגל צריך על מנת להתפתח. הרף גבוה וזה אתגר גדול בשבילי".

על יובל שפונגין, שהמליץ לו להגיע למועדון, סיפר: "דיברתי הרבה עם יובל, האמת, היינו ביחד באותו חדר בקמפיין הנבחרת והשיחות שלנו היו הרבה על אומוניה, שמעתי ממנו הרבה דברים טובים ולמדתי המון. אני מחכה כבר להגיע וליהנות".     

אוהד לויטה: &qout;דיברתי הרבה עם יובל, אומוניה עלתה הרבה בשיחות&qout; (משה חרמון)
אוהד לויטה: "דיברתי הרבה עם יובל, אומוניה עלתה הרבה בשיחות" (משה חרמון)