אחרי שנחלה הפסד 3:0 במשחק ההכנה הראשון שלה לקראת עונת 2017/18 מול לך פוזנאן ועל רקע החתמתו הצפויה של אקס ברצלונה איסאק קואנקה, הפועל באר שבע גברה היום (שני) 1:2 על זגלביה לובין המקומית, במשחק שנערך במסגרת מחנה האימונים בפולין של אלופת ישראל בשנתיים האחרונות. 

בפעם השנייה ברציפות האלופה התקשתה להרשים מול יריבתה, אך עם זאת, קבוצתו של ברק בכר יכולה להיות מרוצה לאחר שהראתה אופי וניצחה מצמד של מוחמד גדיר, כאשר בדקה ה-67 דן איינבינדר בישל את הראשון במסירת עומק נפלאה. לאלופה מצפה משחק הכנה נוסף ביום חמישי הקרוב מול פיאסט גלביצה בו היא תמשיך בהכנותיה לקראת פתיחת עונת 2017/18, שתחל עם מפגש נגד הונבד בודפשט במסגרת מוקדמות ליגת האלופות.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
מברצלונה לטרנר: צפו בביצועיו של קואנקה

בכר: שיחקנו טוב, אך יש לנו עוד עבודה

מאמן הפועל באר שבע ברק בכר אמר לאחר סיומו של המשחק: "כמו במשחק הקודם, גם למשחק הזה אני מתייחס כמשחק אימון וזו המטרה שלו, לראות כמה שיותר אפשרויות, לתקן כמה שיותר דברים ולתרגל. התוצאה במשחקים כאלה פחות חשובה ויותר חשוב לראות את כל הנקודות בהן אנחנו רוצים להשתפר. ככל שהתקדם המשחק, שיחקנו טוב יותר ונחשפנו פחות, אך יש לנו עוד עבודה".

ברק בכר (איציק בלניצקי)ברק בכר (איציק בלניצקי)

מחצית ראשונה

דקה 9: כדור עומק בהתקפת זגלביה לובין אחרי טעות של בן ביטון הגיע לרגליו של יאקוב שווירצ’וק, אך הבעיטה של החלוץ הפולני חלפה בסמוך לקורה הימנית.

דקה 11: קרן של מהראן ראדי מצד ימין מצאה את ראשו של מיגל ויטור, אך הבלם הפורטוגלי נגח גבוה מעל לשערם של הפולנים.

מיגל ויטור (דף הפייסבוק של הפועל ב"ש)מיגל ויטור (דף הפייסבוק של הפועל ב"ש)

דקה 15: התקפה מתפרצת של הפולנים, אלן צ’רווינסקי הרים מצד ימין, ברתולמיי פאבלובסקי בעט, אך חיימוב היה עירני והדף.

דקה 26: מאור מליקסון פרץ באגף הימני וניסה להעביר כדור רוחב למרכז הרחבה, אך השוער מרטין פולאצ’ק היה עירני וקלט בלא קושי רב.

דקה 40: פאבלובסקי חדר לתוך הרחבה בקלות מדאיגה וממרחק של שמונה מטרים מהשער בעט בעוצמה, אך גבוה מעל למסגרת שערו של חיימוב.

מחצית שנייה

דקה 46: המחליף אורן ביטון העביר את הכדור לטוני וואקמה, שמסר לרוחב ומצא את מאור מליקסון, שממרחק 16 מטרים בעט, אך גבוה מעל לשער.

דקה 67, הפועל באר שבע עלתה ליתרון 0:1: ג’ון אוגו מסר כדור ארוך לדן איינבינדר, שבנגיעה הכניס לעומק ומצא את מוחמד גדיר, שמקרוב הכניע את השוער וכבש את הראשון במשחק בבעיטה לפינה השמאלית.

דקה 76: אחרי שבישל את השער הראשון במשחק, דן איינבינדר כמעט עלה על לוח התוצאות בעצמו לאחר שבעיטה שטוחה שלו ממרחק 16 מטרים, שהצליחה להכניע את שוער לובין, הורחקה בקושי רב מקו השער על ידי צ’רווינסקי.

דקה 86, הפועל באר שבע עלתה ליתרון 0:2: כדור ארוך של דודו גורש מצא את מוחמד גדיר שניצל טעות קשה בהגנה הפולנית ודהר בדרך לצמד במשחק עם בעיטה חדה לפינה הימנית.

דקה 92, זגלביה לובין צימקה ל-2:1: פיליפ סטארזינסקי ניסה להעביר כדור רוחב מצד שמאל לכיוון מרכז הרחבה, דודו גורש לא קרא נכון את המהלך וספג.

הפועל באר שבע: גיא חיימוב (דודו גורש, 64), בן ביטון (דור אלו, 64), מיגל ויטור (לואי טאהא, 64), שיר צדק, מיחאי קורהוט (אורן ביטון, 46), דן איינבינדר, ג’ון אוגו (וובה בראון, 70), מהראן ראדי, מאור מליקסון (אליניב ברדה, 64), טוני וואקמה (אמיר חלאילה, 76) ובן שהר (מוחמד גדיר, 64).