השוער החדש של הפועל באר שבע, אריאל הרוש, שחתם ביום שני באופן רשמי בקבוצה, נרשם על ידי הנהלת המועדון לצמד המשחקים נגד הקפריסאים, אך הוא לא יפתח בהרכב הערב (חמישי, 20:00) ודודו גורש הוותיק ימשיך לקבל את הקרדיט בין הקורות. 

המגן הימני בן ביטון, שנרשם גם הוא, סובל מכאבים בברך לאור מכה חזקה שספג במשחק הגומלין נגד זאגרב בשבוע שעבר, ביטון גם עלה לשחק באותו משחק עם זריקה אחרי שנפגע בכתף במשחק אלוף האלופים. אם המגן  לא יתגבר על הכאבים, ז'וליין סטו ששיחק ברוב הקריירה כמגן ימני ומתן אוחיון יאבקו על המקום בעמדה זו. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בכר: "אכזבה, אך היו דברים טובים"

דור אלו, המגן הימני הנוסף בסגל, פצוע ויהיה כשיר רק בתחילת ספטמבר ואילו חאתם עבד אלחמיד שיכול לשחק בעמדה זו, רק חזר לאימונים סדירים בעקבות הפציעה הטורדנית בשרירי הבטן ונכון לרגע זה גם הוא מחוץ לסגל המורחב. מרואן קבהא, שנעדר מאז הפציעה במשחק הראשון נגד פלורה טאלין, חזר לאימונים מלאים ונרשם לצמד המשחקים.

בתוך הכך, היריבה הקפריסאית, אפואל ניקוסיה, נחתה בשעות הבוקר המוקדמות בישראל והיא תתאכסן בבית המלון בבאר שבע, שם תשהה עד האימון המסכם שתערוך באצטדיון טוטו טרנר במהלך הערב.

בב"ש הודיעו כי חתמו על הסכם ךשנה נוספת עם חברת אביסרור משה ובניו: “אנו ממשיכים שותפות ארוכת שנים יחדיו, שמלמדת על הקשר המצוין בינינו לבין משפחת אביסרור. במסגרת ההסכם, יפורסם שם החברה על גב חולצות המשחק הרשמיות של הקבוצה”.