שחקנה של הפועל באר שבע, ג'ימי מרין, בדרך חזרה לנבחרת קוסטה ריקה. אחרי שההתאחדות הכדורגל במדינה הודיעה בתחילת אוגוסט האחרון על השעיית ג'ימי מרין לשישה חודשים בעקבות עזיבת מחנה הנבחרת בעיצומן של ההכנות לגביע הזהב, במולדתו שוקלים את החזרתו. 

כזכור, השחקן סיכם בקיץ את תנאיו בשורות הפועל באר שבע ל-3 עונות, אך על מנת להשלים את הבדיקות רפואיות וכדי לחתום רשמית, היה עליו לנטוש את נבחרתו. כעת, לאחר שעונשו יסתיים בחודש הבא, מאמן נבחרת קוסטה ריקה דוגלאס סקיירה צפוי להעניק צ'אנס נוסף לקשר ההתקפי הצעיר של באר שבע בטורניר הכניסה לאולימפיאדת טוקיו 2020. 

"ג'ימי מרין הוא שחקן בעל ערך מוסף" אמר סקיירה, "הוא הראה בהרדיאנו (קבוצתו לשעבר) ובנבחרת שהוא שחקן משמעותי גם בטורניר קצר כזה. סיכוי גדול שיחזור". נבחרת קוסטה ריקה תאבק על המקום באולימפיאדה הקרובה בבית א' עם מקסיקו, הרפובליקה הדומיניקנית וארצות הברית. העיתוי מגיע בזמן די טוב עבור הקוסטה ריקני בן ה-22, שלאחרונה לא משחק במדי באר שבע והוא מועמד לצאת להשאלה כדי לפנות מקום בסגל לקשר אחורי זר.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אבוקסיס: ״שילמנו על כל הטעויות שעשינו״

בינתיים, אחרי ההפסד המביך להפועל רעננה בבכורה של יוסי אבוקסיס, בהפועל באר שבע מנסים לקום מהקרשים לקראת המשחק החשוב ביותר של הקבוצה עד כה, ביום חמישי נגד מכבי נתניה, במסגרת שמינית גמר גביע המדינה. בהנהלת המועדון קיים לחץ רב לקראת המשחק וחוששים מדה ז'ה וו – הדחה כואבת בדיוק לאותה מכבי נתניה באותו שלב של המפעל. בבאר שבע יחלו היום (שלישי) את ההכנות אחרי שזכו אתמול ליום חופש. 

יוסי אבוקסיס ובן ביטון מאוכזבים (חגי מיכאלי)יוסי אבוקסיס ובן ביטון מאוכזבים (חגי מיכאלי)

בקבוצה משוועים לניצחון שיעצור את המשבר הגדול שקיים והמאמן יוסי אבוקסיס שזכה בגביע המדינה האחרון עם בני יהודה, מנסה להחדיר אמונה וביטחון בשחקנים. בבאר שבע הקפיאו את ההחלטות לגבי עזיבה או הגעה של שחקנים בחלון הנוכחי עד אחרי המשחק בנתניה. במידה ותהיה הדחה, שנראית צפויה נוכח המצב הרעוע של הקבוצה, הסגל ידולל בצורה משמעותית כולל שחקנים בכירים שמחזיקים בחוזה גבוה.  

הבלם לואי טאהא שבספק גדול למשחק בגלל דלקת בעצם החיק, חזר שלשום להתאמן בהדרגה, כאשר הוא ינסה לעשות מאמץ כדי לשחק. במידה ולא יהיה כשיר, עמית ביטון ימשיך בחוליית ההגנה לצד מרואן קבהא שישחק שוב כבלם ואור דדיה יחזור לעמדת המגן הימני. גם ארנסטס שטקוס בספק גדול למשחק וההכרעה לגביו תהיה אחרי האימון המסכם. כזכור, באר שבע תגיע למשחק הגורלי בנתניה ללא שני הקפטנים שלה, מיגל ויטור ובן ביטון, בעקבות צבירת כרטיסים צהובים. מי שמועמד לחזור ל-11 של יוסי אבוקסיס הוא ניב זריהן שנעדר בשבת בעקבות רגישות בתאומים ודוד קלטינס שלא קיבל הרבה קרדיט במשחקים האחרונים.