בהפועל באר שבע מרוצים מאוד מצירופו של איתי בן זאב כיו"ר דירקטוריון הקבוצה, כפי שנחשף ב-ONE. במועדון מספרים כי בן זאב למד היטב את הקבוצה בשבועיים האחרונים, ראה שהוא מגיע למועדון בריא’ שמנוהל בצורה טובה כדי להצעיד אותו קדימה, להקים בו דירקטוריון איכותי ולהביא את הניסיון הגדול שיש לו בעולם העסקי.

בן זאב בכלל אוהד הפועל ת"א, ובב”ש מסתכלים על כך באופן חיובי מכיוון שמגיע מישהו שיפעל עם הראש ובקור רוח. בן זאב כבר הוכיח כמנכ"ל הבורסה ועוד מערכות אותן הוא הוביל בהצלחה, שיש לו יכולות ניהוליות איכותיות, והוא אף עשוי להביא נקודת מבט אחרת בכל הנוגע לכדורגל. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
חדש: מכבי חיפה נגד מכבי ת"א ב"משחק בית"

בתוך כך, כפי שפרסמנו אתמול לראשונה ב-ONE, המנכ"ל אסי רחמים החליט להישאר לעוד שנה יחד עם בן זאב לאחר שיו"ר הדירקטוריון הטרי דיבר עמו בשבועיים החולפים וביקש שיישאר, בנוסף לשיחות עם עו"ד יצחק יונגר הנאמן, שהבין כי השארת רחמים זהו צעד חשוב מאוד לקבוצה.

רחמים יהיה כעת עוד יותר דומיננטי במערכת. הוא זוכה להערכה גדולה מאוד ויקבל עוד יותר סמכויות. בן זאב, שמגיע בהתנדבות מלאה, לא יתחיל להתעסק בקבוצה בשוטף, ושוער העבר יהיה זה שיוביל אותה. 

אסי רחמים (שחר גרוס)אסי רחמים (שחר גרוס)

בנושא אחר –  בהמשך למשחק האימון אתמול (חמישי) בו סיימו האדומים ב-2:2 עם הפועל רמת השרון מהליגה הלאומית, בקבוצה מודים כי יש להם בעיה במשחק ההגנה ושעדיין יש חלודה. הצוות המקצועי מכיר בכך שיש צורך לשיפור מהותי בשבוע שנותר עד לפתיחת משחקי הפלייאוף העליון בסוף השבוע הבא. 

ז'וסוואה עם הכדור (דוברות הפועל באר שבע)ז'וסוואה עם הכדור (דוברות הפועל באר שבע)