אחרי שהודחה מליגת האלופות, הפועל באר שבע תנסה להשיג הערב (חמישי, 20:00) מקדמה משמעותית מול אפואל ניקוסיה ולעשות צעד גדול לעבר שלב הבתים בליגה האירופית. הדרומיים של ברק בכר ינסו לשחזר את היכולת מול הקרואטים מהחצי הראשון של הגומלין בטרנר, אך מצפה להם משוכה לא פשוטה מול קבוצה מנוסה בזירה היבשתית. מסיבת העיתונאים הועברה בשידור חי בערוץ ובאתר ONE.

בתוך כך, בכר התייחס למפגש מול אלופת קפריסין: “חשיבות גדולה מאוד, לא חושבים על דברים שליליים אלא איך לעשות את העבודה. נשחק מול קבוצה לא פחות טובה מדינמו זאגרב, ובזה נתמקד. עמדת השוער? כרגע, אני מתעסק רק במשחק, יש לנו שלושה שוערים בסגל וזה הכל”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
ברק בכר: אנחנו משחקים מול מועדון מפואר

“לא יודע מי פייבוריטית, אך אנחנו פוגשים מועדון מפואר, שהשתתף כבר בליגת האלופות ובאירופית עם שחקנים מנוסים וסגל רחב. קבוצה חזקה מאוד, אך נגיע מוכנים ונעשה את הדברים כמו שאנחנו חושבים כי אנו מאמינים בעצמנו. המטרה זה שלב הבתים כמובן, אך לא רוצה לחשוב יותר מדי קדימה. ננסה לשחזר את החצי הראשון מהמשחק נגד דינמו”.

“יש מגמה טובה מבחינת פציעות”, אמר המאמן והוסיף: “שחקנים מתחילים לחזור והמבחינה הזו יש לרשותנו כמעט את רוב השחקנים וזה מעודד. אני חושב שאנחנו במגמה טובה ואני מרגיש את השחקנים, עשינו שבוע של אימונים טובים ומחזירים את השקט למועדון. מאמין שהאצטדיון יהיה כמעט מלא, ונשמח שזה יקרה גם מול הקפריסאים”.

שיר צדק (מרטין גוטדאמק)שיר צדק (מרטין גוטדאמק)

שיר צדק התייחס להתמודדות: “אצלנו זה לא רק הגנה, כולם עושים הגנה, עבודה קבוצתית. לגבי השוער מי שבכר יבחר נעשה את כל המאמצים לעזור לו. כבר רואים את היכולת מפעם, אני מרגיש שאני משתפר ומתקדם. ככל שעוברים המשחקים אני מרגיש טוב ומקווה להמשיך זאת. לא מתעסקים בכישלונות, חושבים רק על המשחק הקרוב”.

עדן בן בסט וחן עזרא באימון (מרטין גוטדאמק)עדן בן בסט וחן עזרא באימון (מרטין גוטדאמק)

“יש חדר הלבשה טוב, עם שחקנים מחויבים. אנחנו יודעים להתמודד עם שינוים, מאוד מחוברים ונקווה שגם דברים יגיעו למשחק בצורה טובה. לא מזלזלים באף יריבה, בכר מכין אותנו בצורה טובה לכל התמודדות. הרוש? בחור מאוד חיובי, חבר לחדר הלבשה, מקצוען אמיתי ואני בטוח שיעזור לנו בהמשך. חיימוב? מאחל לו את כל ההצלחה”.

שחקני הפועל ב"ש באימון (מרטין גוטדאמק)שחקני הפועל ב"ש באימון (מרטין גוטדאמק)
ג'ון אוגו וטוני וואקמה באימון (מרטין גוטדאמק)ג'ון אוגו וטוני וואקמה באימון (מרטין גוטדאמק)