אחרי ה-1:1 במשחק הראשון בשבדיה, נורשפינג תפגוש הערב (חמישי) ב-20:30 את הפועל באר שבע במסגרת סיבוב המוקדמות השלישי בליגה האירופית. לקראת ההתמודדות, הקבוצה השבדית ערכה את מסיבת העיתונאים המסורתית עם המאמן יאנס גוסטפסון והשוער איזאק פטרסון.

גוסטפסון מאמן נורשפינג אמר: "המשחק בשבדיה היה קשה והיה יכול להיגמר לפה או לפה אבל בסך הכל התוצאה שיקפה. זה יהיה אתגר גדול מבחינתו. כדי שנגיע לשלב הבא נצטרך להיות בשיאנו. אנחנו קבוצה שבנויה על הרבה שחקני התקפה, אוהבים לתקוף הרבה אבל מחר יהיה משחק פיזי מאוד. אנחנו לא יודעים איך יתפתח המשחק, כמובן שנרצה לשחק את המשחק שלנו ולתקוף אבל אנחנו מוכנים לכך שגם באר שבע תעשה את זה ונצטרך להתגונן. הם מאורגנים מאוד וטקטיים. כל שחקן שם איכותי מאוד”

יאנס גוסטפסון (איציק בלניצקי)יאנס גוסטפסון (איציק בלניצקי)

על החום הצפוי במשחק: "מזג האוויר יהיה דומה לשתי הקבוצות אז לדעתי זאת לא בעיה, נצטרך לחלק את האנרגיות. באר שבע ממוקמת מאה מקומות מעלינו בדירוג אופ"א, אז ברור שאנחנו לא פייבוריטיים, אבל אם הגענו עד לכאן אנחנו רוצים לעבור סיבוב, הסיכויים די פתוחים. אני חושב שנצטרך גם קצת מזל ושחקנים שיעשו מהלכים של שערים". 

על המשחק הראשון: "שיחקנו טוב במשחק ראשון וגם לבאר שבע היו הזדמנויות. לנו היו מומנטום טוב לכבוש עוד אבל לא ניצלנו זאת. נצטרך להיות יותר חדים בהזדמנויות שלנו מחר, מעולם לא הגענו כל כך רחוק באירופה ונרצה להגיע לפלייאוף". 

איזאק פטרסון (איציק בלניצקי)איזאק פטרסון (איציק בלניצקי)

השוער פטרסון: "יהיה משחק מרגש ואני ממש מחכה לו. הוא יהיה יותר אינטנסיבי, אני מקווה שנייצר יותר הזדמנויות ונעלה לשלב הבא. לעומת הליגה, המשחקים באירופה יותר פיזיים ויש שני משחקים בלבד שאה חייב להיות יותר טקטי". בנוגע לשוער יאניס אנסטיס שעזב את באר שבע בעונה שעברה בבושת פנים אחרי שני משחקים בלבד, אמר פטרסון: "את יאניס אנסטיס אני לא מכיר אישית. אני ראיתי אותו משחק בשבדיה. הוא שוער טוב ונחשב לאחד השוערים בליגה ויש לו הצלות יפות".