האם טל בן חיים בדרך לפרידה מספרטה פראג אחרי שנתיים וחצי? בקפריסין דווח הבוקר (שלישי) כי החלוץ בן ה-30, אקס מכבי תל אביב, נמצא על הכוונת של אומוניה ניקוסיה הקפריסאית, בה גם משחק חן עזרא.

בן חיים שהגיע לצ’כיה ביוני 2017 עבור סכום של 2.9 מיליון יורו, הסכום הגבוה ביותר ששילמה ספרטה פראג עבור רכש, לא הרבה לשחק עבור הקבוצה ורשם 30 משחקים בלבד בכל המסגרות, העונה הוא כבש שני שערים ב-214 דקות שקיבל ב-4 הופעות בקבוצת המילואים מהליגה השלישית.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
איביץ': מספיק הפסד אחד בשביל שנדאג

בקפריסין מעריכים יחד עם זאת כי לפי שעה הסיכוי לעסקה בינואר לא מאוד גבוה, אבל טוענים: “אם זה יקרה והוא ילבש את המדים הירוקים, הוא ירגיש מאוד בבית כי הוא בטח זוכר את הביקור האחרון שלו ב-GSP. ההגעה שלו היא בראש סדר העדיפויות לאור האפשרות שעזרא יעזוב את המועדון”.

את הקריירה המקצוענית החל החלוץ במכבי פתח תקווה, כאשר את צעדיו הראשונים בליגת העל עשה בעונת 2007/8. בסך הכל כבש השחקן 29 שערים במלאבס. ביולי 2012 הוא הצטרף להפועל תל אביב, במדיה שיחק עונה אחת בלבד והבקיע שבעה שערים. בסיום אותה עונה עבר למכבי ת”א.

טל בן חיים (רויטרס)טל בן חיים (רויטרס)

בעונת 2016/17 קיבל בן חיים תפקיד מרכזי במכבי ת”א אחרי עזיבתו של ערן זהבי לטובת גוואנגז’ו ר.פ מהליגה הסינית הבכירה. החלוץ ניצל את הקרדיט וכבש 15 שערים בליגת העל, לצד שלושה שערים נוספים בליגה האירופית. בסך הכל כבש בן חיים 36 שערי ליגה במדים הצהובים-כחולים.