ולדימיר איביץ׳ החליט לזעזע את שחקני מכבי תל אביב ופרסם את הסגל למשחק מול מכבי חיפה הערב (שבת, 20:30), ובו לא הופיעו אלירן עטר ויונתן כהן, בזמן שמתן חוזז ואילון אלמוג כן. המאמן היה לא מרוצה מהיכולת של הקבוצה במשחקים האחרונים וכפי שפורסם ב-ONE, ערך לאחר המשחק מול בני יהודה שיחה קשה עם יונתן כהן.

כהן לא שיפר את רמתו מול כפר סבא וגם אלירן עטר לא נראה מספיק חד במשחקים האחרונים, כך שאיביץ׳ החליט להעביר מסר ברור לשחקנים שלו על ידי הוצאת השניים מה-18 שלו להתמודדות עם הירוקים. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
איביץ': "לחיפה יש הרבה שחקנים מסוכנים"

ל-ONE נודע כי כבר למעלה מחודש שוררת מתיחות בין המאמן לעטר, שרק הלכה והחמירה בתקופה האחרונה לכדי נתק מוחלט. במכבי מעידים שהשניים לא החליפו מילה מזה כמה שבועות טובים: “כבר חודש שיש מתיחות קשה בין איביץ’ לעטר, לא מופתעים”. במכבי ת”א יש מי שמגנים על איביץ’ וטוענים שבאימונים היחסים בינו לבין עטר מקצועיים ותקינים, אולם מעבר לזה שורר הנתק המדובר.

אחד השחקנים סיפר כי עטר דווקא כן היה מופתע מכך שלא היה בסגל, וזאת אחרי שביום חמישי רשם אימון טוב, שבו המאמן אף החמיא לו על מספר פעולות, כך שחרף היחסים הלא תקינים שגם החלוץ הרגיש אותם, הוא היה בטוח שיהיה בסגל למשחק.

אלירן עטר מאוכזב (רדאד ג'בארה)אלירן עטר מאוכזב (רדאד ג'בארה)

לא ברור איך הדבר ישפיע על המשך היחסים בין המאמן לשחקן, וכעת לנושא מצטרף גם כהן, אולם במקרה שלו נראה שמדובר יותר ברצון לאפס את השחקן שהפגין יכולת לא טובה במשחקים האחרונים. כזכור, אחרי המשחק מול בני יהודה, איביץ’ הטיח בו: “הפסקת למלא אחרי ההוראות שלי”.

הרכב משוער: דניאל טננבאום, אנדרה ז'ראלדש, איתן טיבי, ז’איר אמאדור, אנריק סבוריט, דן גלזר, דור פרץ, אבי ריקן, דור מיכה, ניק בלקמן ואיתי שכטר.