אחרי שישה משחקים רצופים ללא ניצחון, כולל הפסד 2:1 לעירוני קריית שמונה במחזור הקודם, הפועל רעננה ממשיכה בהכנותיה לקראת המפגש מול האלופה מכבי תל אביב בשבת ב-17:30 באצטדיון המושבה.

בעוד מסתמן כי קשר הקבוצה, אביחי ידין, ייעדר בשל פגיעה בצלעות, גוברים הסיכויים כי החלוץ עידן שמש, שכבש במספרת אדירה והשווה זמנית ל-1:1 בהפסד לק״ש, יקבל את חולצת ההרכב ממאמנו מנחם קורצקי, ששוקל לבצע מהפכה ב-11 לקראת המשחק מול הצהובים.

עידן שמש עם כארם ארשיד (ניסן עייש)עידן שמש עם כארם ארשיד (ניסן עייש)

מאמן הקבוצה, מנחם קורצקי התייחס להכנות לקראת המשחק ואמר: "ציפינו לתוצאה אחרת במשחק מול קריית שמונה, באנו במטרה לנצח ולצערי חטפנו שני שערים שהכריעו את המשחק, אבל זה כבר מאחורינו. יש לנו משחק מאוד קשה בשבת מול מכבי תל אביב, הקבוצה הכי טובה בליגה, קבוצה שעדיין לא ספגה, אבל עדיין, אנחנו במצב שאסור לנו לוותר על אף משחק. נתכונן כמו שצריך, מבחינתנו זה משחק ביתי ונעשה הכל כדי לנצח. עשינו את ההתאמות, נבוא מוכנים למשחק בתקווה ובאמונה שנוציא תוצאה טובה ביום שבת".

מנחם קורצקי (מרטין גוטדאמק)מנחם קורצקי (מרטין גוטדאמק)

הקשר הגנאי, דיוויין נה, הוסיף: "זה היה מאוד מאכזב להפסיד את המשחק מול קריית שמונה בשבת שעברה. היינו במצב שפוף אחרי המשחק, אבל היינו חייבים לאסוף את עצמנו ולהתאושש לקראת המשחק ביום שבת מול מכבי תל אביב. עבורי אישית לשחק בקבוצה במדינה חדשה זה אתגר מאוד גדול, אבל המאמן עוזר לי ושם אותי בעמדות שעוזרות לי ולקבוצה על המגרש. לגבי המשחק מול מכבי תל אביב, זה הולך להיות משחק קשה עבורנו, אבל אנחנו מקווים להפתיע אותם".

דיוויין נה (אחמד מוררה)דיוויין נה (אחמד מוררה)