בתקשורת הקפריסאית והיוונית נמשכים הדיווחים כי פרקסיטליס וורוס, המגן ימני/בלם השייך לאפואל ניקוסיה, יושאל לעונה אחת למכבי תל אביב של ולדימיר איביץ' ויוכל להוות גם אופציה לבלם לצידו של ז'איר אמאדור, וגם כמגן ימני גיבוי לאלי דסה בין אם יישאר ובין אם יימכר בסופו של הקיץ שכן זוהי עונתו האחרונה בחוזה. 

כמו כן, מי שעשוי להגיע לצהובים הוא החלוץ הניגרי בן ה-25, צ’יקלובה אופואדו, המכונה צ’יקו, וששיחק באסקישריספור בליגה השנייה בטורקיה. כיום הוא שחקן חופשי. לפני כן שיחק בקבוצות אחרות בטורקיה כמו סמסונספור וקרשיאקה. בעונה האחרונה כבש 12 שערים ובישל 7. הוא היה אמור להצטרף לאלניספור לאחרונה, אך המעבר שלו לשם נפל והוא היה מבוקש על ידי מספר קבוצות נוספות בליגה הטורקית הראשונה עד שמכבי ת”א נכנסה לתמונת המו”מ. אם הוא וגם וורוס יגיעו, מכבי תצטרך להיפרד מאחד הזרים שלה – ככל הנראה כריסטיאן באטוקיו הפצוע. 

פרדראג ראיקוביץ' צפוי להצטרף לאימוני הקבוצה בישראל וכרגע מתוכנן גם להתחיל את הקמפיין בליגה האירופית. למעט ההצעה של פנרבחצ'ה לשאול את השחקן עם אופציית רכישה, עליה פורסם ב-ONE, לא הגיעה שום הצעה קונקרטית על השוער ובמכבי ת"א מעדיפים במצב שכזה להשאירו ולנסות את מזלם בינואר או בסיום העונה. אם בסופו של דבר גיא חיימוב ישוחרר עם כרטיס השחקן בידו מהפועל באר שבע, יהיה ניסיון להביאו והוא מוגדר כמועמד לקבוצה. 

אלי דסה באימון (האתר הרשמי של מכבי ת"א)אלי דסה באימון (האתר הרשמי של מכבי ת"א)

במצב שכזה, מכבי כן עשויה להסכים לעסקת השאלה עם אופציית רכישה על ראיקוביץ’, כפי שפנרבחצ’ה ניסתה להוציא אל הפועל. ריאל סוסיאדד ואספניול הן הקבוצות הספרדיות שבדקו לגבי השוער הסרבי לפני מספר שבועות, אך כרגע שתיהן לא עשו מהלך בגזרתו. בינתיים, דניאל טננבאום וחביב אוחיון יישארו בקבוצה כשוערים המחליפים. מכבי דחתה באחרונה מספר הצעות השאלה מליגת העל על אוחיון שנתן מחנה אימונים טוב.

בכל הנוגע למושאלים, רוסלן ברסקי, מתן חוזז, דן גלזר ושון גולדברג הותירו רושם חיובי במחנה בפולין שנחתם היום והם צפויים להיות חלק מהסגל. עם גלזר וגולדברג מתנהל מזה כמה זמן מו"מ על חוזה חדש, גם מול ברסקי יפתח מו"מ לחוזה חדש.

מתן חוזז דוהר קדימה. הרשים (האתר הרשמי של מכבי ת"א)מתן חוזז דוהר קדימה. הרשים (האתר הרשמי של מכבי ת"א)

שחר פיבן עשוי להמשיך כל עוד הקבוצה לא תצרף שחקן הגנה אחר אך אם וורוס יגיע, נראה כי הוא יושאל. אור דסה, יונתן כהן, מאוויס צ'יבוטה ואליאל פרץ נותרו המועמדים המובילים לצאת בהשאלה או בעסקאות חליפין. הגעה של וורוס, כל עוד אלי דסה ממשיך, תוריד מהפרק את הגעתו של מאור קנדיל, כפי שכבר פורסם ב-ONE, שכן בני יהודה מצפה לקבל עבורו כסף ולא שחקנים.