מכבי תל אביב צפויה להישאר עם הסגל שלה לפחות עד חלון ההעברות של ינואר ועל פי המסתמן, לא תבצע רכש בשבוע שנותר בישראל. עד ה-18.9 יוכלו קבוצות ליגת העל להתחזק, אך אצל האלופה מבינים כי הסיכויים לכך נמוכים מאוד.

“זה נראה קלוש מאוד שנבצע רכש נוסף, נראה שסיימנו הקיץ”, אמרו במועדון ל-ONE. אמירות אלו באו על רקע בדיקה שבוצעה בעקבות דיווח שפורסם בטורקיה ובו נכתב כי מכבי ת”א פנתה לפנרבחצ’ה וביקשה את הקשר בן ה-29, מחמט אקיג’י, בהשאלה. 

השחקן היחיד שעוד יכול לשנות את התמונה מבחינת הצהובים עד לסיום החלון יהיה החלוץ קייס גאנם השייך להפועל רעננה. המנכ”ל בן מנספורד נפגש עם אשר אלון לפני למעלה מחודשיים בעניין החלוץ, שם שמע כי הדרישה היא לקבל למעלה מ-1.5 מיליון דולר עבור השחקן. מאז השיחות לא חודשו בשל חוסר הרצון של אלון לרדת בדרישותיו. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
כיצד חלון ההעברות פגע בדור פרץ?

בזמנו עוד דובר על ניסיון להפחית את המחיר באמצעות העברתו של אור דסה ואולי שחקן נוסף, אך גם אז אלון המשיך לבקש דמי העברה בגובה 1.5 מיליון דולר ולבסוף דסה עבר בעסקה שאינה קשורה בחלוץ. גאנם מבחינתו היה שמח להתקדם למועדון גדול יותר, אך מבין כי במצב הנוכחי יצטרך להמתין עוד כמה חודשים כדי שזה יוכל לקרות ומכבי ת”א תישאר בתמונה שלו בכל מקרה.