מכבי תל אביב מעוניינת בחלוצה הצעיר בן ה-20 של בית”ר תל אביב/בת ים, יהאב אל עביד, שאמש (שני) עלה לכותרות אחרי שכבש שער נפלא מחצי מגרש בניצחונה של הקבוצה 0:3 על בני לוד עם חידוש העונה בליגה הלאומית. 

אל עביד זכה למעקב צמוד מצוות הסקאוטינג של מכבי ת”א לאורך העונה ומצידו של ברק יצחקי אשר אחראי על כך. הצהובים עוקבים מקרוב אחרי כל שחקני הקבוצה מהליגה הלאומית אותה מאמן ריימונד אטוולד, אחראי פיתוח הכישרונות של מחלקת הנוער ומי שהיה עוזרו של פטריק ואן לוון. 

נציגים של הצהובים נמצאים בכל המשחקים של ת”א/בת ים כדי לנהל מעקב צמוד אחרי השחקנים המושאלים הרבים שלהם ואל עביד, שאינו שייך מכבי ת”א אלא דווקא לקבוצה של ליאור שחטר, סיקרן אותם במיוחד לאורך העונה כאשר כבש תשעה שערים והציג יכולות גבוהות בעמדות ההתקפה השונות. 

ברק יצחקי עוקב אחרי משחק של בית"ר ת"א/בת ים (איתי כהן)ברק יצחקי עוקב אחרי משחק של בית"ר ת"א/בת ים (איתי כהן)

אל עביד מבוקש בנוסף על ידי מספר מועדונים בליגת העל, לא רק על ידי מכבי ת”א, שמצידה תשמח להעבירו לשורותיה ולהשאיל אותו על מנת שיוכל להתחשל כשהוא נחשב לפוטנציאל גבוה להגיע בהמשך לקבוצה בכירה בכדורגל הישראלי. 

במקביל, במכבי ת”א מרוצים מאוד מעונות הבכורה של עידו שחר ואמיר ברקוביץ’ בקבוצה מהליגה הלאומית. השניים רושמים נתונים מרשימים מאוד ומסומנים כבעלי פוטנציאל לפתוח את ההכנות לעונה הבאה עם הקבוצה הצהובה, כמוהם גם אלון שטרוזברג והאחים תמיר ועמית גלזר.

תמיר גלזר (אורן בן חקון)תמיר גלזר (אורן בן חקון)

האחים גלזר צריך לציין, מבוקשים שניהם על ידי הפועל חדרה ובהחלט עשויים לעבור לשם בהשאלה בעונה הבאה אחרי שבינואר היו קרובים מאוד להגיע לקבוצה של שרון מימר. גם השוער דניאל פרץ מרשים במיוחד לאורך העונה ומראה התקדמות גדולה מאוד.

עמית גלזר במדי קבוצת הנוער (רדאד ג'בארה)עמית גלזר במדי קבוצת הנוער (רדאד ג'בארה)