במכבי תל אביב הוציאו היום (שבת) הודעה רשמית בנוגע לפרשת שני השחקנים החשודים בקיום יחסי המין עם קטינות מתחת לגיל 16, ופרסמו כי החשודים הוצאו לחופשה זמנית על מנת שיוכלו להתמקד בטיפול הנושאים הקשורים לאירוע. בתחילת ההודעה של הצהובים נכתב שהיא תורגמה מגרסה מקורית באנגלית, כאשר משמעות הדבר היא שההחלטה על הוצאת החשודים לחופשה הייתה של הבעלים מיץ’ גולדהאר.

“הטענות במקרה זה הן חמורות ובעלות השלכות לכל הנוגעים בדבר” נכתב ממכבי ת”א, “בהמשך לכתבות שפורסמו בשבוע האחרון, התמקדנו באיסוף מידע ובהתנהלות על פי הנהלים של הרשויות הרלוונטיות החוקרות את הנושא. עם כל הקושי שבדבר, אנו סבורים כי בשלב זה חשוב להמתין בסבלנות ולאפשר להליכים להגיע לכדי מיצוי באין מפריע”.  

צפו בצמד של זהבי במשחק הכנה

“המועדון יעקוב מקרוב אחר כל ההיבטים של ההליך ויפעל בהתאם לממצאים ברגע שיהפכו לזמינים. עמדת המועדון אינה משתמעת לשתי פנים בגינוי חריף של כל התנהגות לא חוקית, גזענית, מפלה מכל סוג שהוא, או כזו שאינה הולמת את מועדון הכדורגל מכבי תל אביב. המועדון ימשיך כתמיד לדבוק בהתנהלות על פי חוק, כמו גם על פי ערכים וסטנדרטים התנהגותיים אותם אנו רואים ככאלה המשרתים את טובת המועדון”.

“בבוא העת נפעל במסגרת הליכים פנימיים, ובנושא זה ערך המועדון פגישה עם השחקנים בה נקבע באופן הדדי לטובתם וטובת והמועדון על יציאתם לחופשה זמנית שתאפשר להם לטפל בנושאים שונים הקשורים לאירוע ולמועדון להתמקד, בין שאר הדברים, בכדורגל. המועדון מגנה בכל תוקף את הניסיונות להשמיץ כל צד במהלך הליך זה”, סיכמו הצהובים. 

מתוך ההודעה של מכבי ת"א (מערכת ONE)מתוך ההודעה של מכבי ת"א (מערכת ONE)