הפועל חדרה עוברת תקופה לחוצה ולאחר כל הבלאגן שקרה במהלך הפגרה, הקבוצה תפגוש הערב (שבת) ב-19:00 באצטדיון נתניה את הפועל רעננה בידיעה שרק דבר אחד יביא שקט למועדון – ניצחון ראשון לעונה. “זה משחק סופר חשוב להמשך העונה. אסור לנו לשקוע, אנחנו חייבים לבוא ולקחת 3 נקודות. עבדנו קשה מאוד בפגרה ואנחנו מאמינים בעצמנו. נבוא לאכול את הדשא ולחזור עם ניצחון, אין לנו דרך אחרת”, אמרו בחדרה.

אחמד עאבד, לו נערך אתמול שימוע בהפועל תל אביב, מתקרב למועדון. בחדרה בטוחים כי בסופו של דבר יצליחו להנחית את השחקן ולשדרג משמעותית את החלק הקדמי שלהם. מי שיפתחו בהרכב עם שני השחקנים שהצטרפו לקבוצה במהלך הפגרה – רועי זיקרי ויהב גורפינקל, שחתם רק אתמול. “אם עאבד יצטרף אז יהיה לנו חלק קדמי מאוד מעניין איתו, עם זיקרי ועם לוסיו. זו שלישייה שתעשה צרות לכל הגנה”, אמרו בקבוצה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
Transfer Market, פרק 15 - התוכנית המלאה

שחקן נוסף שצפוי לפתוח ראשונה מאז חזר מהפציעה הארוכה שלו הוא סלים עמאש, שישחק באגף הימני. הקפטן מנשה זלקה, שנעדר משני המחזורים הראשונים בגלל פציעה, צפוי לחזור לסגל, וככל הנראה גם דידייה קוגבניה, זאת אחרי שסבל מפציעה שמנעה ממנו לשחק מאמצע שלב הבתים של גביע הטוטו. אם בסופו של דבר המאמן יחליט לעלות עם שלושה בלמים, ירין חסן יקבל את הצ’אנס.

שגיא דרור, שקיבל הודעת שחרור יחד עם יגיל אוחנה ושגיב סולומון, יישאר בסופו של דבר בהפועל חדרה. הקשר היה אחד הבולטים לטובה מתחילת העונה במועדון וקיבל בהלם את הודעת השחרור, אך כעת הגיע להסדר עם המועדון וימשיך.

רועי זיקרי חוגג במדי הפועל ת"א (חגי מיכאלי)רועי זיקרי חוגג במדי הפועל ת"א (חגי מיכאלי)

המאמן אורי גוטמן לקראת המפגש מול רעננה: "לא נחנו לדקה בפגרה הזו. התאמנו ועבדנו הכי קשה שאנחנו יכולים. אני מאוד מאמין בחומר השחקנים העומד לרשותי. הקבוצה מתחברת מאימון לאימון ואני בטוח שיחד עם החיזוק של יהב גורפינקל ורועי זיקרי נראה את הקבוצה חזקה ובטוחה בעצמה נגד רעננה, שהיא יריבה מאוד קשה ומאוד נוקשה. צפוי לנו משחק קשה, אבל אנחנו מגיעים באמונה שלמה שאפשר לעשות תוצאה טובה".

הרכב משוער: אוסטין אג’ידה, חגי גולדנברג, ג’ונתן סיסה, וויסאם רבאח, יהב גורפינקל, ג’ורג’ פוצ’יבה, סולומון דניאל, אליאל פרץ, סלים עמאש, רועי זיקרי ולוסיו.

אורי גוטמן (נעם מורנו)אורי גוטמן (נעם מורנו)

קייס גאנם וירדן כהן חוזרים להרכב רעננה

הפועל רעננה, שהפתיעה בגדול וניצחה במחזור האחרון את בית"ר ירושלים, תנסה להמשיך את המומנטום אצל הפועל חדרה. מנחם קורצקי צפוי לערוך שני שינויים ביחס להרכב שניצח את בית"ר לפני פגרת הנבחרות, כאשר עדי נמני, שנפצע באימון ביום חמישי, לא ייכלל בסגל ומי שיחליפו ב-11 הוא ירדן כהן. את חוליית ההגנה של רעננה ישלימו אסף צור, עמית כהן, עידו לוי, דויד מתאוס ואולי אביחי ידין.

בעוד קייס גאנם ישוב להרכב לאחר שנעדר מהמשחק מול בית"ר, קורצקי מתלבט האם להעניק לו את המקום ב-11 במקום דיוויין נה או במקום ידין, כך שהוא גם מתלבט לגבי סגנון המשחק מול החדרתים. בן בנימין, אור דסה, קרלוס ריבאס, קייס גאנם ויוג’ין אנסה יפתחו גם הם בהרכב.

קייס גאנם (שחר גרוס)קייס גאנם (שחר גרוס)

הרכב משוער: אסף צור, עמית כהן, עידו לוי, אביחי ידין, דויד מתאוס, ירדן כהן, בן בנימין, אור דסה, קרלוס ריבאס, קייס גאנם (דיוויין נה) ויוג’ין אנסה.