בהפועל רעננה יצאו אמש (שבת) מאוכזבים מאוד לאחר ששמטו יתרון 0:2 וכמו כן, גם יתרון 2:3 וספגו 4:3 כואב ודרמטי ממכבי חיפה במשחק פתיחת העונה בליגת העל בצורה הדרמטית והאכזרית ביותר שיש.

במועדון כעסו על הרכות הנוראית של ההגנה, בייחוד בשני בשערים הדרמטיים שכבש ניקיטה רוקאביצה שקבעו מהפך לזכות הירוקים ממש לקראת הסיום, כאשר מי שספג את מרבית הביקורות הוא דויד מתאוס הספרדי, שחזר לאחר שריצה עונש הרחקה מול הפועל חיפה במשחק האחרון בגביע הטוטו.

ירדן שועה ודויד מתאוס (עמית מצפה)ירדן שועה ודויד מתאוס (עמית מצפה)

עם זאת, ולמרות תחושות האכזבה והפספוס, במועדון לא יכלו להישאר אדישים ליכולת הנהדרת שהציגו שחקני החלק הקדמי אור דסה, יוג׳ין אנסה וכמובן, במהלך הדקות ששיחק עד שנפצע, גם קייס גאנם.

באשר לגאנם, החלוץ הצעיר, שבישל את השער הראשון במשחק לאור דסה והוחלף על ידי יואב תומר בדקה ה-44 לאחר שנפצע וחש כאבים בשריר הירך האחורי, חומרת הפציעה תיבדק. ברעננה קיים חשש, כי גאנם סובל מקרע בשריר, אך מקווים, כי מדובר במתיחה בלבד.

קייס גאנם (שחר גרוס)קייס גאנם (שחר גרוס)

״אנחנו חייבים את קייס״, אמר גורם בקבוצה והוסיף: ״הפציעה שלו מדאיגה אותנו, הפתיחה הטובה שלנו במשחק היא הרבה בזכותו ובזכות הנחישות שלו. אנחנו מקווים שזה לא משהו רציני, הוא שחקן חשוב מאוד לרעננה. אנחנו צריכים אותו בריא ובכושר״.

המגן הימני עדי נמני, שכבש את השער השלישי בפנדל, סיפר בסיום: ״זה אכזרי, אנחנו מאוכזבים קצת מההפסד, אני חושב שהיינו יכולים לסיים את המשחק גם בתיקו לאור איך שדברים התפתחו, אבל ניקח את הדברים החיוביים ונמשיך הלאה. בדרך כלל אנחנו לא סופגים ארבעה שערים, אבל זה משחק ראשון בעונה ובדרך כלל אנחנו גם לא מבקיעים שלושה שערים מול מכבי חיפה בסמי עופר, אבל זה קורה במשחק הראשון. נתקן את זה, בהגנה ובהתקפה, את מה שצריך נתקן״.

עדי נמני כובש מהפנדל (עמית מצפה)עדי נמני כובש מהפנדל (עמית מצפה)

הדברים שצריך לתקן: ״הובלנו פעמיים וזה מאכזב, היו טעויות שנראה בווידאו ונצטרך ללמוד ולתקן כדי שבמשחק הבא נגד בית״ר ירושלים זה לא יקרה. כמו שהיינו קרובים נגד מכבי חיפה אני מקווה שנצליח לעשות את זה מול בית״ר ירושלים. נלמד אותם טוב ונראה וידאו למרות שאין הרבה וידאו, קצת מגביע הטוטו ומהמשחק הראשון בליגה, אנחנו צריכים ללמוד כל אחד מהם, לעמוד נכון על המגרש ולהוציא נקודות. אנחנו לוקחים את הדברים הטובים כמו זה שהובלנו והבקענו, אבל את הדברים הפחות טובים נצטרך לתקן״.

הפציעה של קייס גאנם: ״קייס שחקן מצוין ואני מקווה מאוד שזה משהו בקטנה, אולי איזה מתיחונת קטנה ושבוע הבא הוא כבר יוכל לשחק מול בית״ר ירושלים, הוא שחקן חשוב מאוד. אני לא חושב שזה רציני, לא נראה לי, אבל אחרי האולטרסאונד נהיה יותר חכמים, אני מקווה ומאמין שזה לא משהו רציני״.