הפועל רעננה השלימה אתמול (שבת) את משחקה השביעי ברציפות ללא ניצחון וירדה, לפחות באופן זמני, אל מתחת לקו האדום בטבלה לאחר שספגה 2:0 מהאלופה מכבי תל אביב. בניגוד להפסדים קודמים נוספים, הפעם מנחם קורצקי ושחקניו יצאו מרוצים בעקבות היכולת שהציגו בקרב מול האלופה, הלחץ הגבוה שביצעו וכמו כן, גם המשמעת הטקטית ההדוקה.
   
כעת, רעננה מדורגת, לפחות זמנית, מתחת לקו האדום עם שש נקודות בלבד מ-27 אפשריות, אותו מספר נקודות כמו למכבי נתניה, אותה תפגוש במחזור הבא לקרב תחתית לוהט וקריטי להמשך העונה. הקשר הוותיק אביחי ידין, שלא נכלל בסגל למשחק בעקבות פציעה, סובל מסדק בצלעות וייעדר בין שבועיים לשלושה שבועות, כאשר לאחר היכולת הנהדרת שהציג אמש כמחליף, מי שצפוי לשוב להרכב הוא בן סביר הצעיר, שעלה מהספסל מול האלופה והוסיף המון נחישות והתלהבות למשחק של האדומים מהשרון.

מנחם קורצקי (רדאד ג'בארה)מנחם קורצקי (רדאד ג'בארה)

שוער הקבוצה, אסף צור, סיפר בסיום: ״ברור שזה מאכזב לצאת כל פעם עם המחמאות, לא מצליחים בתכלס להביא את הנקודות שכל כך חשובות לנו. אנחנו בטוחים שזה יגיע, אנחנו עובדים קשה באימונים והצוות מכין אותנו בצורה הכי טובה למשחקים, אנחנו בטוחים שזה יגיע ונביא את הנקודות שאנחנו צריכים״.

העובדה שלא ניצחו בשבעת המשחקים האחרונים: ״אנחנו ממשיכים כרגיל כי אנחנו מאמינים בתלכיד של הקבוצה, יש פה באמת חבר׳ה מאוד מגובשים והצוות של השחקנים מאוד איכותי וטוב לליגה הזאת. אנחנו מאמינים שברגע שזה יתחבר לנו ויגיע הגול, נשחק יותר טוב, יתחבר לנו ויהיה בסדר״.

אסף צור (שחר גרוס)אסף צור (שחר גרוס)

המשחק מול נתניה: ״אני לא חושב שכל תוצאה פרט להפסד מול מכבי תל אביב הייתה נחשבת לבונוס, אנחנו באים לכל משחק במטרה לנצח ולהביא שלוש נקודות כי הליגה כזאת צפופה וכל קבוצה יכולה לנצח כל קבוצה. אנחנו באים גם בשבת מול מכבי נתניה לתת את הכול ולהביא שלוש נקודות״.