אחרי פתיחת העונה הטובה שרשמה וכשהיא עם ארבע נקודות מתוך שש אפשריות, הפועל רעננה ממשיכה להתכונן לחזרה מפגרת הנבחרות ולמפגש מול מכבי תל אביב בשבת הקרובה ב-18:00 במסגרת המחזור השלישי בליגת העל.

לרשות המאמן מנחם קורצקי צפוי לעמוד סגל מלא, כאשר גם המגן הימני עדי נמני, שסבל ממתיחה בשריר הירך האחורי ולא שיחק ב-1:2 על עירוני קריית שמונה, חזר לאימונים מלאים עם שאר שחקני הקבוצה וכשיר למשחק. 

מנחם קורצקי (רדאד ג'בארה)מנחם קורצקי (רדאד ג'בארה)

בתוך כך, ל-ONE נודע כי רעננה שוקלת להתחזק בעוד שחקן בעל אוריינטציה התקפית, והשמות המרכזיים שעלו עד כה על הפרק הם של מתן חוזז, שעשוי להצטרף בהשאלה ממכבי ת”א, ושל ישראל זגורי, שככל הנראה יעזוב את בני סכנין עד לסיום חלון ההעברות.

המאמן קורצקי התייחס להכנות לקראת המשחק מול הצהובים ואמר: "אנחנו יודעים שמחכה לנו משחק מהקשים שיש בליגה, קשה להתכונן למכבי ת”א כי אנחנו לא יודעים באיזה הרכב הם יופיעו למשחק, ולכן התמקדנו יותר בעצמנו ובאיך שאנחנו רוצים לבוא ולהפגין נוכחות במשחק כדי להשיג את התוצאה הכי טובה מבחינתנו״.

ישראל זגורי. יצטרף לקבוצה מהשרון? (עמרי שטיין)ישראל זגורי. יצטרף לקבוצה מהשרון? (עמרי שטיין)

על פתיחת העונה עד כה: ״לגבי הניצחון מול קריית שמונה במחזור שעבר, כל ניצחון מוסיף ביטחון ואמונה שאפשר לעשות עונה יפה, אבל עדיין המטרות שלנו זה לברוח מהתחתית, להתקדם מדי משחק, לקדם שחקנים ברעננה באופן אישי ויחד איתם לקחת את הקבוצה קדימה".

בלם הקבוצה עידו לוי הוסיף: "הניצחון על קריית שמונה נתן הרבה ביטחון לקבוצה, במיוחד מכיוון שזה היה ניצחון מתוק שהושג בדקות האחרונות, אבל אנחנו יודעים שזה בסך הכל עוד שלוש נקודות ויש לנו עוד דרך ארוכה העונה. מצפה לנו משחק קשה מאוד ביום שבת מול מכבי ת”א, ואנחנו מקווים להוציא ממנו תוצאה טובה. הייתה לנו הכנה די ארוכה למשחק מול מכבי בגלל הפגרה, התכוננו בעיקר מבחינה טקטית - איך להתמודד עם היתרונות שלהם ואיך לנצל את החסרונות שלהם, ואני מקווה שזה יבוא לידי ביטוי בשבת".