לאחר שנפרדה ב-0:0 מבני סכנין במחזור הפתיחה של עונת 2018/19 בליגת העל, הפועל רעננה ממשיכה להתכונן למשחק הבית הראשון בליגה בשבת (18:00) מול עירוני קריית שמונה.

מנחם קורצקי ייאלץ להסתדר ללא המגן הימני הוותיק, עדי נמני, שסובל ממתיחה בשריר הירך האחורי, כאשר את מקומו צפוי לתפוס עומר ורד, שהצטרף בקיץ מהפועל פתח תקווה. אפרופו הפועל פ”ת, הקבוצה עשויה לצרף בהשאלה את הקשר הצעיר יובל טיטלמן.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
קורצקי: לא הגיע לנו יותר מנקודה

היום, קורצקי התייחס להכנות לקראת ק”ש: “חזרנו ממשחק לא קל מול סכנין, אמנם רצינו לנצח אבל הסתפקנו בתיקו, בשבת אנחנו מגיעים למשחק מול קבוצה שאנחנו מכירים אותה ואת הסגנון שלה טוב מאוד, אני חושב שאנחנו מכירים את ק”ש יותר מכל קבוצה אחרת בליגה, כמובן שהם גם מכירים אותנו. צפוי משחק קשה, אנחנו מקווים לבוא משוחררים עם המון ביטחון במטרה לנצח את המשחק. האווירה ברעננה היא טובה ויש הרבה ביטחון בקבוצה ובשחקנים מבחינתנו, מקווים לייצר את הניצחון הראשון ולהוריד איזה קוף מהגב, הניצחון הראשון תמיד הוא הכי קשה, ואנחנו מקווים שנוכל לעשות את העבודה ביום שבת”.

נמניה ניקוליץ' מחכה לכדור (אחמד מוררה)נמניה ניקוליץ' מחכה לכדור (אחמד מוררה)

הקשר המונטנגרי, נמניה ניקוליץ’, הוסיף: "אנחנו מתכוננים בצורה מאוד קפדנית למשחק כיוון שלק”ש יש שחקנים איכותיים והם יכולים לשחק במגוון צורות משחק. תחילת העונה היא כמובן החשובה ביותר, חיוני עבורנו לאסוף נקודות, אז אנחנו הולכים לנסות לנצח את המשחק בשבת ולשחק כדורגל תחרותי. עבורי רעננה היא כמו משפחה וזה כבוד ותענוג להיות חלק בצוות כזה. הנקודה החזקה ביותר שלנו היא האווירה והגישה של כולנו, הצוות והשחקנים, מיישרים קו בנושאים האלו”.