הפועל רעננה אמנם סיימה אמש (ראשון) את העונה בהפסד 2:0 למכבי חיפה באצטדיון סמי עופר, אך בקבוצה מסכמים פלייאוף תחתון מוצלח במיוחד במסגרתו הבטיחו הישארות בליגה הרבה לפני המתוכנן.

במועדון טוענים שהשער שכבשו עוד במחצית הראשונה היה חוקי ונפסל שלא בצדק, אך בכל זאת מסכמים עונה עם חיוך לאחר סיום עונה נהדר בניצוחו של המאמן מנחם קורצקי, שהוביל את הקבוצה להישארות בליגה אחרי שסומנה בעיני רבים כיורדת ודאית לליגה הלאומית.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
רוטן: הגבנו טוב במחצית השניה

“מנחם עשה פה עבודה מדהימה העונה, הוא לקח ספינה טובעת והצליח לשקם את הקבוצה ולתת לשחקנים את הביטחון שהם כל כך היו צריכים. למרות פתיחת עונה מזעזעת עשינו בסופו של דבר עונה היסטורית מבחינת הפועל רעננה”, אמר גורם במועדון. 

עוד לפני יומיים, באימון המסכם לקראת המשחק מול הירוקים מהכרמל, שהיה גם האימון האחרון לעונה, שחקני הפועל רעננה הראו למנחם קורצקי את ההערכה שלהם בדרכם הייחודית והעניקו למאמן ‘שטיפה’. קורצקי בדרכו אמר תודה עם קללה עסיסית. 

בתוך כך, לאחר שהחתימו על חוזה חדש את עדי נמני, במועדון ממשיכים לעבוד לקראת העונה הבאה ובמגעים מול השחקנים שמסיימים חוזה ובנוסף, סימנו מספר מטרות לרכש, כאשר קייס גאנם, מיקי סירושטיין, מירקו אורמוש, מיקו ממן ומספר שחקנים נוספים נמצאים על הכוונת.

מנחם קורצקי. עמד במשימה (אחמד מוררה)מנחם קורצקי. עמד במשימה (אחמד מוררה)

המגן עדי נמני התייחס בסיום המשחק לעונה: “אני חושב שסיימנו את המשימה להישאר בליגה מוקדם מהצפוי, אחרי שפתחנו את העונה ברגל שמאל. אני שמח שהבטחנו הישארות מוקדם כי אחרי זה בפלייאוף התחתון נהנינו מכדורגל, ההפסד בסוף הוא משהו שקורה, אבל הפנים לעונה הבאה”.

סיכום העונה: ״הקבוצה לא התחברה בהתחלה, אך אשר אלון ודמיאן רויטמן עשו את השינויים הנכונים בזמן הנכון ואנחנו שמחים שעשינו את זה מוקדם מהצפוי. הייתה הרגשה שהעונה הזאת הולכת להיות מלחמה עד הרגע האחרון ובסוף ארבעה מחזורים לסיום העונה כבר הבטחנו הישארות וזו הרגשה טובה. אני חושב שרואים את המשמעות של ההגעה של מנחם קורצקי בתוצאות. מקבוצה די מפורקת שלא ראו בה את האור בקצה המנהרה, מנחם הגיע והתאים לנו כמו כפפה ליד ואני שמח שזה קרה”.

עדי נמני. רעננה תוכל לשמר את הסגל? (רדאד ג'בארה)עדי נמני. רעננה תוכל לשמר את הסגל? (רדאד ג'בארה)

העובדה שחתם על חוזה חדש במועדון: “היו לי מספר הצעות מקבוצות גדולות, אבל ברעננה באמת הראו לי שרוצים אותי ושדרגו לי את החוזה. הפועל רעננה זה בית טוב, אני מאוד מחובר פה לאנשים ולמקום ומרגיש שיש לי חלק נכבד ומשמעותי במועדון הזה. המטרה היא לעשות בעונה הבאה עונה יותר טובה מהעונה הזאת, כדי שתהיה לי אפשרות לצאת לקבוצה גדולה במידת הצורך”.

הסגל לעונה הבאה: “בקרוב מאוד אני מאמין שעוד שחקנים יחתמו על חוזים חדשים, עידו לוי ושניר שוקר יחתמו ואני מאמין שבסופו של דבר גם שמעון אבוחצירה יישאר כי הוא יודע שנבנית פה קבוצה טובה ויש פה בית טוב. אני מאמין באשר אלון ומנחם קורצקי שיעשו הכל כדי להשאיר פה 90-95 אחוז מהשחקנים כי באמת שיש פה קבוצה טובה”.