לאחר שגברה בשבת האחרונה 0:1 על מכבי פתח תקווה בתום דרמה גדולה וקטעה רצף של חמישה משחקים ללא ניצחון, הפועל רעננה ממשיכה בהכנותיה לקראת המשחק מול מכבי נתניה בשבת הקרובה ב-16:00 במטרה להמשיך ולהתרחק מהתחתית המתגבשת. 

מאמן הפועל רעננה מנחם קורצקי התייחס להכנות ואמר: “בשבוע שעבר במשחק מול מכבי פתח תקווה רצינו לייצר ניצחון שייתן לנו ביטחון להמשך אחרי תקופה שלא ניצחנו. מלבד הניצחון, הצלחנו לייצר גם החזרה של ביטחון לשחקנים ולמערכת, דבר שהיה מאוד חשוב לנו, אבל מילת הקסם, במיוחד בליגה העונה, היא המשכיות”. 

שחקני רעננה חוגגים (איתי כהן)שחקני רעננה חוגגים (איתי כהן)

על היריבה הקרובה: “מבחינתנו, מול מכבי נתניה אנחנו רוצים להמשיך לייצר כדורגל טוב, להשתפר ולייצר המשכיות וביטחון. אנחנו יודעים שנתניה היא קבוצה טובה שנמצאת במומנטום, אבל אנחנו מסתכלים על עצמנו, יש לנו שחקנים שיכולים להוביל אותנו למקומות שאנחנו רוצים וצריכים להיות בהם. אנחנו נותנים להם את כל הביטחון כדי שיממשו את זה ומבחינתנו נבוא למשחק הזה בשביל לנצח”.

המגן הימני עדי נמני הוסיף: “עבדנו קשה באימונים השבוע, מנחם קורצקי הכין אותנו בצורה הכי טובה שאפשר למשחק מול נתניה. מדובר בקבוצה מצוינת שנמצאת בתקופה טובה, אנחנו מקווים שנדע איך לעצור אותם ולהביא נקודות מהמשחק הזה. הביטחון חזר לקבוצה אחרי הניצחון בשבוע שעבר על מכבי פתח תקווה, אני שמח שלקחנו את הנקודות האלה, אבל זה שייך לעבר ואנחנו מסתכלים קדימה למשחק הקשה מול נתניה. אנחנו נצטרך לתת 100 אחוז מעצמנו כדי לצאת עם נקודות”. 

עדי נמני (שחר גרוס)עדי נמני (שחר גרוס)