אחרי לא פחות משמונה משחקים רצופים ללא ניצחון, וכאשר היא מדורגת במקום האחרון בטבלת ליגת העל עם שש נקודות בלבד מתוך 30 אפשריות, הפועל רעננה ממשיכה להתכונן למשחק החזרה מהפגרה בשבת הקרובה ב-15:00 מול סקציה נס ציונה.

אחרי שלושה הפסדים רצופים החבורה האדומה של מנחם קורצקי רוצה לצאת לדרך חדשה ולהימלט מהמקום האחרון בטבלה על חשבון העולה החדשה, שהשיגה עד כה נקודה אחת יותר מאשר רעננה. במסגרת ההכנות למשחק וכדי להכניס את השחקנים לפרופורציות, המאמן נתן לשחקנים לצפות בסרט על קבוצת הכדורגל הברזילאית שאפקואנסה, שחוותה אסון קשה עם התרסקות המטוס הזכורה ב-2016 שגבתה את חייהם של מרבית שחקני הקבוצה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
דראפיץ׳: ״מבחינתנו הליגה מתחילה היום״

קורצקי התייחס להכנות למשחק ואמר: "בפגרה לא הייתה לנו אפשרות לשכוח מהמצב והתקופה הלא טובה שלנו. מבחינתי עבדנו והתכוננו כמו שצריך למשחק מול נס ציונה בשבת ונבוא כמובן מוכנים במטרה לנצח, זו הברירה היחידה שיש לנו. כולנו, שחקנים וצוות, מבינים שהפסדנו יותר מדי השנה, גם אם היו משחקים טובים וגם אם היו משחקים פחות טובים, בסוף התוצאות לא היו טובות ואנחנו צריכים להפוך את המשוואה הזו ולהחזיר את הקבוצה למסלול של ניצחונות כדי להוציא אותה מהמקום בו היא נמצאת".

החלוץ יוג'ין אנסה התייחס גם הוא להכנות לקראת המשחק: "כרגע השחקנים בקבוצה מבינים היטב את המצב הלא פשוט בו אנחנו נמצאים. עבדנו קשה במהלך הפגרה ואני חושב שגם השחקנים וגם הצוות יודעים עד כמה חשוב המשחק מול סקציה נס ציונה. נעשה בדיוק את מה שהתאמנו עליו ואני מקווה שנשיג תוצאה טובה, זה לא הולך להיות משחק קל, אבל אנחנו קבוצה חזקה ועכשיו זה הזמן להביא את הנקודות".

יוג'ין אנסה. "זה הזמן להביא נקודות" (שחר גרוס)יוג'ין אנסה. "זה הזמן להביא נקודות" (שחר גרוס)