עירוני קריית שמונה תפגוש הערב (שבת) ב-18:00 את הפועל רעננה ובקבוצה מקווים לשוב צפונה עם שלוש נקודות שיביאו המון שקט וישפרו את ביטחון השחקנים. בקריית שמונה מגיעים למשחק לאחר 1:1 במחזור הפתיחה מול האלופה ויכולת טובה שהציגו חניכיו של חיים סילבס.

במהלך השבוע האחרון החלוץ נייג'ל האסלביינק מיעט להתאמן. במידה והוא ירגיש טוב, יעבור השחקן מבחן כשירות לפני המשחק ורק אז יוחלט באופן סופי אם להכלילו בסגל. מי שעשויים לשוב להרכב הם שמעון אבוחצירה ולוקאס סרפים.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
סילבס: זה איזי, לא תמיד זה נעים

בחוליה האחורית צפוי המאמן לשוב למערך של שני בלמים, וזאת למרות היכולת המשופרת שהציגה הקבוצה בחמישיית הגנה. הבלם הספרדי חורחה מורסיו נראה טוב יותר השבוע באימונים אך עדיין לא ברור אם ישולב ב-11 או שימתין כמו במחזור הקודם על הספסל. מי שיעמוד לראשונה לרשותו של סילבס הוא וובה בראון שהשלמת מעברו חזרה צפונה התבצעה ביום ראשון האחרון לאחר המשחק מול הפועל ב”ש.

חיים סילבס (שחר גרוס)חיים סילבס (שחר גרוס)

חיים סילבס אמר לקראת המשחק: “אנחנו יודעים שמצפה משחק לא פחות קשה מבאר שבע אם לא יותר קשה, מאזן הכוחות בשנים האחרונות בין הקבוצות הוא לטובת רעננה ואנחנו מגיעים למשחק ברצון כמובן לנצח. לא נהיה מופתעים משום דבר במשחק, יהיה קשה לשתי הקבוצות”.

הרכב משוער: מהדי זועבי, יובל שפונגין, מרקוס דיניז (חורחה מורסיו) עידן נחמיאס, חגי גולדנברג, וובה בראון, עדן שמיר, עומר לקאו, לוי גרסיה, לוקאס סרפים (נייג’ל האסלביינק) ושמעון אבוחצירה (מוחמד שכר).

נייג'ל האסלביינק חוגג (עמרי שטיין)נייג'ל האסלביינק חוגג (עמרי שטיין)


עומר ורד יפתח במקום עדי נמני הפצוע

גם הפועל רעננה סיימה את הכנותיה וערכה את האימון המסכם לקראת המשחק ולאחר שנפרדה ב-0:0 מבני סכנין במחזור הראשון, בקבוצה רוצים להשיג הפעם ניצחון על מנת לצבור נקודות וכמו כן גם ביטחון להמשך העונה, כאשר המטרה הראשונה של רעננה, בדומה לעונות קודמות, היא בראש ובראשונה להישאר בליגת העל.

המאמן מנחם קורצקי, שלא תרגל הרכב למשחק, ייאלץ להסתדר ללא המגן הימני הראשון שלו עדי נמני, שסובל ממתיחה בשריר הירך האחורי, כאשר את מקומו צפוי לתפוס עומר ורד, שהגיע הקיץ מהפועל פתח תקווה, אם כי קיימת התלבטות ונבחנת גם אופציה לפתוח עם דין מימוני בעמדת המגן הימני.

מנחם קורצקי (אחמד מוררה)מנחם קורצקי (אחמד מוררה)

הרכב משוער: אסף צור, עומר ורד (דין מימוני), עידו לוי, בן והבה, עמנואל אמבולה, בן בנימין, נמניה ניקוליץ׳, מירקו אורמוש, מרטין אלאניס (כארם ארשיד), טל איילה ויואב תומר.