ארבעה ימים לאחר הצהרתו כי החליט לעזוב את עירוני קריית שמונה, הבעלים איזי שרצקי שופך מעט יותר אור על עתידו ועתיד הקבוצה הצפונית. בשיחה עם ONE מבהיר הבעלים כי לא מדובר בכעס לאחר ההפסד לבית"ר: "ההחלטה התקבלה עוד לפני המשחק, הודעתי לאנשים שלי את זה לפני ההפסד לבית”ר, זו החלטה סופית. זה הכל ביחד, התוצאות, הכישלונות, המצב הבריאותי, השיפוט החלש, הכדורגל הירוד בארץ, זה לא זה".

הסיבות: "אני סובל מהכדורגל, הבריאות שלי נפגעת מזה, אני מתעצבן ולא נהנה, אני רוצה לנוח. בעבר הייתי מגיע לקריית שמונה וישן כאן ונמצא המון בעיר, עכשיו אני כבר לא יכול להגיע ולהיות באמת שם. למה להישאר? כדי להגיד שאני שם? ממש לא".

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
כך נכשל השינוי במדיניות הרכש של מכבי ת"א

האם יש קשר לכישלונות: "כרגע בזמן הזה אין קשר אבל אין ספק שבמבט לאחור שלוש שנים אחורה הובילו לזה. נכשלנו והתעצבנו וכלום לא הלך. החלפתי מאמנים אבל אני בסוף האשם. אין לי את הכוח שהיה לי לפני עשר שנים".

האם ילדיו יגיעו במקומו: "אני לא מוכן שהילדים שלי ייקחו את זה עליהם, למה הם צריכים את זה? ממש לא”.

העונה הבאה: "נסיים את העונה הזו ונדע בדיוק מה עושים. מבחינתי אני לא בקבוצה בשנה הבאה. כמובן שאשלם לשחקנים את כל החוזים וזה כסף בטוח ומסודר אבל אני לא בקבוצה, אם העירייה תיקח עליה את הקבוצה או ימצאו איזה מתכונת אולי אתרום מעט כסף אבל אני לא פה".

תוצאות הבחירות: "אני מאמין שעכשיו יהיה כאן הרבה יותר טוב, אין לי ספק שביבי סיים ויילך לבית סוהר. גנץ יהיה ראש ממשלה מצוין, לפחות יהיה אכפת לו מהמדינה ולא מעצמו".

בתוך כך, בשל פגרת פיפ"א לקיום משחקים בינלאומיים (משחקי הנבחרות), שובץ המשחק בין הפועל ק"ש למ.ס. אשדוד ליום שני, 07.10, בשעה 20:00 ולא ישוחק ביום שבת ב-19:00 כפי שנקבע תחילה.