אווירה קשה שררה אמש (שבת) באצטדיון בקריית שמונה. הקבוצה של איזי שרצקי רשמה הפסד רביעי ברציפות העונה, 2:0 לבית”ר ירושלים וממוקמת במקום האחרון עם אפס נקודות. חניכיו של מסאי דגו נראו שפופים במיוחד ובחדר ההלבשה שררה דממה קשה.

הבעלים איזי שרצקי אמר: “לפני המשחק הודעתי ליוסי אדרי שאני עוזב. אין לי יותר כוח, אני נכשל, כמה שנים מאוכזב מכל מה שקורה בקבוצה וסובל מהמצב. החלטתי לעזוב את הכדורגל סופית, אשלם את כל ההתחייבות לכולם ויוסי ינהל את המועדון. אני כבר חודש לא במשחקים ולא בא, וזהו, אחרי 20 שנה מספיק – לא יכול יותר. שיגיע משוגע אחר. עתידו של דגו? אדרי יחליט, אני מחוץ לקבוצה”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בבית״ר מרוצים: הינו טובים, הגיע לנו לנצח

״בטח שלא ציפינו לפתוח ככה את העונה - אין ספק בכלל״, אמר הקפטן עידן נחמיאס, ״עשינו הכנה מצוינת לעונה בגביע הטוטו ובליגה, פשוט הדברים שונים ולא מתחברים לנו כרגע״.

למרות המצב הקשה, נחמיאס עדיין מכוון למעלה: ״אני בטוח שאנחנו שווים פלייאוף עליון, אבל כרגע אנחנו לא מתעסקים בשום דבר. צריכים לחזור לעקרונות שלנו, למחויבות ולריכוז שיא בשביל לעלות על מסלול טוב יותר. כדי לעשות את זה, צריך להתחיל להיות קבוצה קשה, קודם כל כזאת שלא סופגת, ואחרי זה הגולים יגיעו, אני בטוח. יש קבוצה טובה ואני בטוח שזה עניין של זמן ואמונה עד שהדברים ישתנו לטובתינו״.

עידן נחמיאס (ניסן עייש)עידן נחמיאס (ניסן עייש)

במהלך הקיץ, נחמיאס היה שם חם ועורר התעניינות רבה, ולמרות המצב הוא לא מאוכזב מכך שנשאר בצפון: ״אני פה כל כולי למען הקבוצה הקבוצה הזאת זה הבית שלי ואני לא מכיר שום דבר אחר אני רק רוצה שנעלה על דרך טובה יותר בעזרת השם כבר בשבוע הבא״.