עירוני קריית שמונה רשמה הערב (ראשון) 1:2 על הפועל חדרה, שנפרדה מניסו אביטן לטובת אורי גוטמן. בתוך כך, הצפוניים של מסאיי דגו פתחו ברגל ימין את גביע הטוטו עם ניצחון חוץ בנתניה וכעת, הם כמובן ינסו להמשיך את ההכנה החיובית לקראת פתיחתה של ליגת העל.

מסאיי דגו סיפר: “נכון שזה גביע הטוטו, אך התכוננו כמו למשחק ליגה. הייתה נפילה בחצי השני, אך ידעתי שזה יקרה אחרי שפתחנו חזק והמזג אוויר מעט הקשה עלינו. יש פה חבר’ה צעירים שבאים לעבוד קשה. אני רוצה שהקבוצה שלי תהיה מוכנה לכל סיטואציה במשחק. נבוא צנועים ובשקט בתקווה שבליגה נעשה עבודה טובה”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
גוטמן: מרוצה מהמחצית השנייה

ג'יימס אדניי שהצטיין: “עשיתי משחק טוב, וגם הקבוצה עזרה לי לעשות את המיטב. שמחים לפתוח ככה את העונה עם ניצחון. ראו אותי לפני שהגעתי ויודעים למה שאני מסוגל, בתקווה להמשיך את היכולת הזאת. אני מתרכז בקריית שמונה ולא מתרכז בעתיד. המטרה? להבקיע כמה שיותר, על מנת לעזור לקבוצה”.

אורי גוטמן אמר לאחר ההפסד: “כמובן שזו רק התחלה, אני מעודד בעיקר מהחצי השני שלנו, יש עוד מקום לשיפור כמובן ונעשה את המיטב בהמשך לקראת הליגה. חלק מהכנה לליגה, משחק טוב, קצב טוב. אני די מרוצה ממה שראיתי ובליגה אני מקווה שנראה קבוצה טובה יותר”.