גם בבוקר שלאחר ההפסד 2:1 לבני יהודה משער שספגה עירוני קרית שמונה כ-8 דקות לאחר הדקה ה-90, במועדון הצפוני סוערות הרוחות. אמש (ראשון) כבר במחצית המשחק, הלין הבעלים איזי שרצקי על הרחקתו של מגן הקבוצה אמיר בן שמעון, אלא שתוספת הזמן הממושכת שבסיומה ספגה הקבוצה את שער ההפסד רק העצימה את הכעס והטענות.

"בחיים לא ביקשתי לפסול שופט, אבל הפעם אני אבקש, כששיחקנו 11 מול 11 הם לא עברו את האמצע", אמר הבעלים. בנוסף, טען שרצקי כי שופט ה-VAR אמר לחכמון שלא הגיע כרטיס אדום לשחקן הקרייה והאשים את הדבקות בהחלטתו כ"אגו". במועדון הוסיפו: "מי צריך VAR אם יש טעויות כאלה איתו? זה פשוט לא הגיוני ולא אמיתי. חבל על ההשקעה הגדולה בבלומפילד אם זו תצוגת השיפוט שהייתה בו. ככה הכדורגל שלנו לא יתקדם לשום מקום, לקחו לנו את הנקודות מתוך הכיס".

איזי שירצקי (איציק בלניצקי)איזי שירצקי (איציק בלניצקי)

מאמן הקבוצה מסאי דגו היה מתון יותר אך גם מתוסכל: "לא הגיע לנו להפסיד, בני יהודה לא ניצחה, דבר החיובי מבחינתי שלא התפרקנו גם לאחר האדום השני".

שחקן בקריית שמונה סיכם ואמר: "נערכים כל כך טוב לפתיחת העונה, כובשים שער יתרון, מציגים כדורגל טוב ואז מגיעות החלטות לא הגיוניות וגומרות לנו את המשחק, אין יותר מתסכל ומעצבן מזה". כאמור בעלי הקבוצה איזי שרצקי מתכוון לפנות לאיגוד השופטים ולדרוש לפסול את חכמון מלשפוט את קבוצתו.

שחקני עירוני ק"ש מאוכזבים (שחר גרוס)שחקני עירוני ק"ש מאוכזבים (שחר גרוס)

במועדון הצפוני מקווים כי למשחק זה לא תהיה המשכיות, המאמן יצטרף לפעול ביצירתיות שכן במשחק אמש הורחקו לו שני המגנים השמאליים ולקראת המשחק ביום שני הבא יאלץ למצוא פתרונות יצירתיים.