אחרי שעלתה על דרך המלך עם שני ניצחונות רצופים, הפועל חדרה רוצה להמשיך את המומנטום החיובי גם הערב (שבת, 17:00) כשתארח את עירוני קרית שמונה באצטדיון נתניה, במסגרת המחזור החמישי של ליגת הבורסה לניירות ערך.  

המגן הימני, דיא לבאבידי, ישוב לסגל הקבוצה לראשונה מאז נפצע בחודש אפריל האחרון. בניגוד אליו, סלים עמאש שספג מכה בברכו במשחק האחרון, זקוק למנוחה בת עשרה ימים וייעדר מהסגל של אורי גוטמן. המאמן צפוי לתת קרדיט לרוב שחקני ההרכב שפתחו בניצחון על הפועל חיפה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
כשזלאטן משתלט לכם על מסכי הטלויזיה

גוטמן התייחס למשחק הקרוב ואמר “מצפה לנו קרב קשה מאוד. התוצאות של קרית שמונה עד כה משקרות ולא משקפות את היכולת שלהם. מדובר בקבוצה עם שחקנים איכותיים מאוד והפסדנו להם בגביע הטוטו במשחק שהיה צריך להסתיים בתבוסה, לכן אני מצפה לגישה בוגרת ואחראית של הקבוצה שלי. נצטרך להיות בשיא שלנו בכדי לעשות תוצאה טובה. אנחנו מקווים לראות את הקהל שלנו במלוא כוחו, נותן לשחקנים רוח גבית ותמיכה משריקת הפתיחה ועד לסיום”.

בתוך כך, לרגל ראש השנה הוחלט במועדון על כניסתם של חיילים בשירות סדיר בחינם כנגד הצגת תעודת חוגר, ובנוסף נשים וילדים (עד גיל 15) שיגיעו עם חולצות אדומות יכנסו גם הם ללא עלות. מהנהלת חדרה נמסר באשר לקירוב הקהל למגרשים: “ראש השנה הוא רק תירוץ. אנחנו עושים הכל על מנת למשוך עוד ועוד אוהדים. לשמחתנו גם ללא המבצעים יש להם סיבה טובה להגיע לאחרונה, אנחנו מקווים לראות יציעים מלאים ואדומים בשבת הקרובה”.

אוהדי הפועל חדרה (נעם מורנו)אוהדי הפועל חדרה (נעם מורנו)

מבחינה מקצועית, גוטמן עוד מתלבט בין דידיה קוגבנייה לבין שגיא דרור בכנף בעוד סימן שאלה נוסף עלה מהאימון המסכם כשהמאמן יצטרך לבחון את כשירותו של אליאל פרץ שהתלונן על כאבים בברכו כך שבמידה ולא יהיה כשיר יהיה זה הקפטן מנשה זלקה שיקבל את חולצת ההרכב במקומו.

הרכב משוער: אוסטין אג׳ידה, וויסאם ראבח, ג׳ונתן סיסה, חגי גולדנברג, יהב גורפינקל, אליאל פרץ (מנשה זלקה), ג׳ורג׳ פוציבה, מוחמד אבו פאני, רועי זיקרי, שגיא דרור (דידיה קוגבנייה) ולוסיו.

דגו: “קיימנו הרבה שיחות אישיות, אנחנו בתקופה לא טובה”

כשבמאזנה 4 הפסדים והיא ממוקמת במקום האחרון, וכשבוע לאחר שהבעלים איזי שרצקי הצהיר כי הוא זז הצידה ולא מעוניין להמשיך בקבוצה, קריית שמונה יוצאת למשחק חוץ מול חדרה במטרה לעצור את כדור השלג בו היא רוצה לדרך חדשה. מבחינה מקצועית הצפוניים עדיין מתלבטים לגבי זהות ה-11 שיפתחו, כאשר בחוליה הקדמית קיימים מספר סימני שאלה בין היתר באשר למצבת הזרים והחזרתו של ג'יימס אדניי להרכב הפותח.

מסאי דגו (ניסן עייש)מסאי דגו (ניסן עייש)

לקראת המשחק אמר מאמן הקבוצה מסאי דגו: “ההכנות דומות להכנות במשחקים האחרונים”. יחד עם זאת, גם הוא מבין כי הבעיה היא יותר פסיכולוגית: “עבדנו על הנושא המנטאלי וקיימנו הרבה שיחות אישיות, אנחנו יודעים שאנחנו לא בתקופה טובה מבחינת היכולת והתוצאות”.

לגבי הדרך בה ניתן לצאת מהמשבר סיפר: “אני חושב שאנחנו צריכים לחזור לעקרונות שלנו מתחילת העונה וכך נחזור עם נקודות מחדרה. עבדנו קשה ואנחנו עובדים קשה אני מאמין בקבוצה ושנחזור עם נקודות מחדרה”.

ג'יימס אדניי (ניסן עייש)ג'יימס אדניי (ניסן עייש)

הרכב משוער: דזיוגאס ברטקוס, יובל לוין, עידן נחמיאס, מרקוס דיניז, אמיר בן שמעון, סמואל בראון, סילאס דה סילבה, עדן קארצב, ג'יימס אדניי (ג’ון רואיז), איסמעיל ריאן וקיליאן שרידאן.