נבחרת ישראל תעלה בחודש הבא למשחק מכריע בסקוטלנד במסגרת חצי גמר הפלייאוף על ההעפלה ליורו 2020. הנבחרת הפסידה לסקוטים במסגרת ליגת האומות בתוצאה 3:2 ותהיה חייבת לשפר את משחק ההגנה כדי להגיע למשחק המכריע מול סרביה או נורבגיה. 

לשם כך מונה מאמן הגנה חדש לנבחרת, מרטין שטרנצל האוסטרי (39), ששמו נחשף ב-ONE כבר לפני שנה. המנהל המקצועי וילי רוטנשטיינר אמר: “הוא מאמן אישי ואנליסט של שחקנים. הוא ייתן אינפורמציה גם על השחקנים של סקוטלנד, לא רק על שחקני ההגנה אלא גם על הקשרים והחלוצים”.

הידיעה ב-ONE מה-15/2/2019 (צילום מסך)הידיעה ב-ONE מה-15/2/2019 (צילום מסך)

עוד אמר רוטנשטיינר: “אני רוצה להודות למנהלת הליגות, למועדונים ולמאמנים. הם תומכים בנבחרת. זה רגע גדול. מתחילים עכשיו. עשינו הכל כדי להתכונן. התמיכה שקיבלתי מהיו”ר החדש ומהוועדה. המאמן רוצה לראות שחקנים צעירים לעתיד. זה נותן מוטיבציה לשחקני העתיד. צריכים לחשוב קדימה. אם מרשימים את המאמן באימונים ובמשחקים. נתכונן באנגליה ונגיע להאמפדן פארק. חייבים תצוגה הגנתית מצוינת ולהראות את היצירתיות של השחקנים. אז יהיה לנו סיכוי אמיתי בהאמפדן פארק”.

מי אתה מרטין שטרנצל?

שטרנצל שיחק במרבית הקריירה שלו בבונדסליגה עד שפרש במדי בורוסיה מנשנגלדבאך ב-2016. בנוסף לכך, רשם מגן העבר 56 הופעות בסגל אוסטריה, כאשר הוא גם נמנה עם סגל הנבחרת לטורניר יורו 2008. עוד לפני כן שיחק בספרטק מוסקבה, שטוטגרט ומינכן 1860.