הנבחרת הצעירה השיגה אתמול ניצחון חשוב של 0:1 על יוון ושיפרה את סיכוייה להגיע למשחקי ההצלבה לאליפות אירופה בפולין. סיפור המשחק היה שייך לשחקני מכבי חיפה. חמשת נציגי הירוקים בנבחרת חברו יחד לשער הניצחון שהובקע על ידי המחליף שובל גוזלן. החלוץ נכנס כמחליף בדקה ה-60 וכבש כעבור 14 דקות את שער הניצחון.

גוזלן שרואה בחיפה יותר יציע מאשר ספסל השנה נשמע ביום שלמחרת נרגש מהשער: "לא שיחקתי הרבה זמן וזה לא פשוט לקום מהספסל ולהבקיע שער. היום אני נחשב לאחד השחקנים הבוגרים בנבחרת וגם אם אני לא משחק בליגה הרי שאני יודע לעשות את הסוויץ' במשחקי הנבחרת על מנת לתת הכול. ברגע שאני מקבל הזדמנות, אני לוקח אותה בשתי ידיים. אני שמח על השער ויותר על העובדה שהניצחון משפר את הסיכוי שלנו להגיע לפלייאוף. יש עוד דרך ארוכה ואני מקווה שנעמוד בה". 

בין גוזלן למאמן אריק בנאדו יש מערכת יחסים מצוינת עוד מהתקופה בה בנאדו אימן את גוזלן בנוער של חיפה והעלה את החלוץ לבוגרים. גוזלן: "אני מכיר את בנאדו עוד מהנוער של חיפה. הוא מאמין בי ואני שמח להחזיר לו במגרש". אגב, גוזלן לא שותף במשחק במדי מכבי חיפה מאז ה-31 בינואר ולא קיבל דקות במשחק של הצעירה בהונגריה ביום חמישי (0:0).

הנבחרת הצעירה מדורגת כרגע שלישית בבית עם נקודה ושני משחקים פחות מאלבניה השנייה. ראוי להדגיש שכדי להגיע לפלייאוף, ישראל תצטרך להיות אחת מארבע הסגניתו הטובות ביותר והמשמעות היא שאסור יהיה להפסיד נקודות במשחקים הבית מול אלבניה ויוון. ישראל תתארח בפורטוגל ב-2 בספטמבר, תארח את ליכטנשטיין כעבור ארבעה ימים ותסיים עם שני משחקי בית מול יוון ואלבניה ב-6 וב-10 באוקטובר.