הנבחרת הצעירה של ישראל נמצאת בדאבלין, אירלנד לקראת משחקה מול הנבחרת המקומית במוקדמות אליפות אירופה 2019 ביום שני הקרוב. השוער עומרי גלזר, שהצטרף לנבחרת ברגע האחרון, ערך אתמול (שישי) אימון קל והיום אמור לקיים אימון מלא, כאשר בנבחרת אופטימיים שהוא יוכל להיות כשיר לקראת המשחק.

הנבחרת שוכנה בבית מלון מעולה שסביבו הכל ירוק ופסטורלי. מנור סולומון, ששיחק אמש 90 דקות בהפסד נבחרת הנוער 2:1 לקוסובו במוקדמות אליפות אירופה, אמור להצטרף היום לנבחרת יחד עם המנהל המקצועי ניר לוין.

"ניקח רק את הניצחון מהמשחק הזה"

בגלל ששיחק אמש 90 דקות, לא יוכל סולומון להתאמן עם הנבחרת היום, ולכל היותר יערוך אימון שחרור קל. מחר הנבחרת תערוך אימון מסכם, וזה למעשה יהיה האימון היחיד שהכישרון הצעיר יעשה עם הנבחרת מאז ומעולם. בסביבת הנבחרת מבינים שזו בעיה ששחקן שלא התאמן מעולם עם הנבחרת פתאום מוקפץ להרכב, איזה מסר יש מבחינתם לשאר השחקנים לגבי האימונים וההכנה?

ניר לוין (משה חרמון)ניר לוין (משה חרמון)

לאור ההפסד של נבחרת הנוער והבעיה אליה נקלעה בבית שלה, בסביבת הנבחרת לא מבינים מדוע לוין לא נשאר עם נבחרת הנוער כדי לעזור לה לקראת המשחק המכריע שלה מול אוסטריה ביום שני. גורמים שונים תהו: "האם לוין לא מאמין בצוות המקצועי של הנבחרת הצעירה, מרקו בלבול ועוזרו אלון חרזי, כאשר לא ויתר על ההגעה לדאבלין?”.