משחק הגביע שנדחה מאמש בין מכבי חיפה והפועל באר שבע במסגרת רבע גמר גביע המדינה יתקיים ביום שני הקרוב באצטדיון סמי עופר, זאת “בכפוף להמלצות משרד הבריאות וההתאחדות לכדורגל”. כמות האוהדים תוגבל על פי ההנחיות

כזכור, המשחק נדחה זמן קצר לאחר הודעת משרד הבריאות על איסור התקהלות של 5,000 איש ומעלה בשל התפשטות נגיף הקורונה. אוהדים של שתי הקבוצות שכבר עשו את דרכם לחיפה ואף הגיעו לאצטדיון נאלצו לשוב על עקבותיהם.

אנדי הרצוג מגיב להגרלה

המשמעות היא כי נטע לביא וסאן מנחם המורחקים יוכלו לשחק במשחק מול מכבי תל אביב. בחיפה הבהירו למנהלת שיש בדעתם להתעקש על כך שהגביע יתקיים לפני משחק הפלייאוף הראשון ואכן הם נענו לבקשה.

הקבוצה קיימה היום אימון ותמשיך להיות קשובה להמלצות משרד הבריאות וההתאחדות לכדורגל. חיפה תגיע למשחק לאחר שלא תשחק בסוף השבוע הקרוב מול הפועל תל אביב בפלייאוף העליון בשל דחיית המחזור על ידי מנהלת הליגות.

בתוך כך, הכובש המצטיין של קבוצת הנוער של הירוקים, סתיו נחמני, חתם על חוזה במועדון ומצטרף לארבעה שחקני נוער שחתמו אף הם על חוזים ארוכי טווח. מנכ"ל המועדון, אסף בן דב: "ממשיכים בקו שלנו, להחתים שחקנים עם מחשבה לעתיד". החלוץ הנרגש הוסיף: "יום חשוב מאוד עבורי, שמח על האמון".