לאחר שראתה את מכבי תל אביב מאבדת נקודות עם 1:1 מפתיע מול סקציה נס ציונה, מכבי חיפה פגשה הערב (שבת) את הפועל רעננה במטרה אחת – להקטין את הפער מהמוליכה והאלופה לנקודה אחת, אולם הירוקים לא ידעו לקחת ונפרדו ב-0:0 בלבד בהופעת הבכורה של ניסו אביטן על הקווים של היריבה מהשרון.

בסיום המשחק, מאמן מכבי חיפה, מרקו בלבול, התייחס למשחק: “קודם כל הגענו במטרה לנצח, לחצנו גבוה, אך לא היינו מדויקים בחצי הראשון, לא שלטנו ולא יצרנו מצבים. את החצי השני פתחנו מצוין, הגענו לחצאי מצבים ובעטנו לשער אבל זה לא הספיק כי לא היינו מדויקים בפעולה האחרונה. פספסנו נקודות חשובות”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בלבול: לצערי אכזבנו את הקהל היום

הלחץ בשל העובדה שמכבי ת”א איבדה נקודות: “תמיד יש לחץ במכבי חיפה, תמיד מצפים לנצח ולא חשוב איפה. אנחנו מתמודדים עם זה יפה עד עכשיו. היום זה פחות הלך, לא היינו מדויקים ולא יצרנו מספיק הזדמנויות. משחק פחות טוב שלנו”.

העובדה שלא הרטיבו את הדשא לפני המשחק: “אלה הכללים, היריבה יכולה לבחור. זה פגע בנו כי אנחנו קבוצה טכנית אבל לא אשתמש בזה כתירוץ. לא שיחקנו מספיק טוב ושילמנו על זה באיבוד נקודות יקרות”.

נטע לביא מול דיוויין נה (שחר גרוס)נטע לביא מול דיוויין נה (שחר גרוס)

הסגל הקצר: “הסגל קצר, יש שחקנים פצועים. צריך להתמודד עם זה. לא אשתמש בתירוצים , נצטרך לעבור את התקופה הזו בצורה טובה ועד עכשיו אנחנו מתמודדים עם זה יפה. ירדן שועה? יש בסגל 23 שחקנים, אני בוחר את הטובים והנכונים ביותר. כולם מתמודדים על ההרכב ומקום בסגל”.

מנגד, ניסו אביטן התייחס לתוצאה לאחר משחק הבכורה שלו על הקווים של רעננה: “מגיע כל הכבוד לשחקנים, משחק הגנה טוב מאוד. לעצור את מכבי חיפה זה לא פשוט ומראה שיש לנו עם מה לעבוד, אין ספק שנצטרך להיות איכותיים יותר בחלק הקדמי. אבל הבסיס טוב”.

ניסו אביטן (שחר גרוס)ניסו אביטן (שחר גרוס)

האם אשר אלון ביקש ממנו לשחק יותר התקפי: “הוא לא צריך להגיד לי את זה, זה משהו שגם אני רוצה לעשות מאוד, אבל צריך להבין את הסיטואציה. אפשר להוציא יותר מהסגל שיש ברעננה, אך השלב הראשון זה לשקם את הביטחון ולהחזיר את האמון של השחקנים הצעירים בעצמם. היכולת הטובה תגיע”.