חלק מכלי התקשורת באיטליה המשיכו לעסוק היום (רביעי) במעבר המתגבש של סוף פודגוראנו ממכבי חיפה לרומא ובחלק מהדיווחים נטען כי הקבוצה האיטלקית תשלם לירוקים פחות מ-100 אלף אירו עבור המעבר.

אלא שבמכבי חיפה טוענים שלא כך הדבר. הקבוצה קיבלה בשבוע שעבר מכתב מרומא על הרצון לחדש את המשא ומתן בין הצדדים ולטענת הירוקים, לפי שעה נראה שאם יושגו ההסכמות בין הצדדים דמי ההשבחה על השחקן הצעיר יעמדו לפחות על 350 אלף יורו ואולי אף יותר, תלוי במו”מ. במידה ויושג סיכום כספי חיובי, פודגראנו ימריא לרומא מיד בסיום הפלייאוף לטובת בדיקות רפואיות והתרשמות מהמקום.

בכל מקרה, אם אכן יעבור לאיטליה, פודגוראנו יתאמן תחת אלברטו דה רוסי, אביו של השחקן האגדי של הקבוצה ונבחרת איטליה, דניאלה דה רוסי, ששיחק עד לאחרונה בבוקה ג’וניורס אחרי 18 שנה ברומא ופרש.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
רונאלדו מתסכל את השוער באימון בעיטות

ברומא עוסקים בעיקר בעתידם של יוסטין קלייברט, ג’נגיז אונדר וניקולה קאליניץ’, אך מזכירים כי יש גם שחקנים שאמורים להצטרף כמו פודגוראנו. אגב, הבלם המושאל ממנצ’סטר יונייטד, כריס סמולינג, עשוי להישאר ואף אותם נציגים מטפלים בעניינו וגם בפודגוראנו.

פודגוראנו בן ה-18 היה חלק בלתי נפרד מהזכייה באליפות העונה בליגת העל לנוער, עם 21 הופעות מתוך 23 משחקי הקבוצה. הוא כבש ארבעה שערים וסייע לקבוצה לסיים במקום הראשון בעונה שהופסקה בשל משבר הקורונה. הוא נכלל בסגל הקבוצה הבוגרת בהפסד להפועל תל אביב בשבת, אך לא שותף.