האם אנחנו בדרך לדרמה נוספת בגזרת אישורי הקהל? בעקבות התפתחות נגיף הקורונה וההחמרה שחלה בהתפרצות שלו במהלך הלילה אחרי ההודעה כי מספר החולים זינק ל-39 ברחבי ישראל, ייתכן מאוד כי משרד הבריאות ישנה היום (שני) את ההנחיות שלו הנוגעות בין היתר להתכנסויות מרובות משתתפים וכתוצאה מכך, עשויה להתקבל החלטה חדשה בעניין כמות האוהדים אשר יורשו להיכנס לסמי עופר הערב ב-20:15 במשחק רבע גמר גביע המדינה בין מכבי חיפה להפועל באר שבע. 

משרד הבריאות בהחלט עשוי לשנות את ההנחיות שלו היום, כך שגם תכנית הבידוד בתוך היציעים, שהובילה תחילה לאישור של הכנסת 20 אלף אוהדים, עלולה להיגנז כתוצאה מכך. במנהלת הליגות מקווים שלא יהיה שינוי, אך הכל תלוי בהנחיות משרד הבריאות ובהתאם להן, כך יפעלו במנהלת וגם בהתאחדות לכדורגל, שהיא זו שמנהלת את מפעל גביע המדינה בסופו של דבר. שני הגופים מחכים להוראות בנושא.

מי מספר אחד? יובה מנצחת את אינטר 0:2

במנהלת הליגות אמרו בעניין: “אנחנו לא קובעים, מי שמאשר זה משרד הבריאות. כל ההחלטות לגבי כמה קהל יוכל להגיע ולהיכנס למשחק, הן אך ורק בהחלטת משרד הבריאות”. כזכור, רק אתמול נודע כי כ-1,800 אוהדים ביקשו לבטל את הכרטיס שלהם למשחק בשל הבהלה הגדולה מנגיף הקורונה בישראל וההערכה שפורסמה הייתה כי רק כ-16 אלף צופים מתכוונים להגיע למשחק.