הפועל תל אביב לא יכולה לחכות לשריקת הפתיחה ביום שני, אז היא תחזור הביתה, לאצטדיון בלומפילד, לקראת המשחק מול מכבי נתניה. היום (שישי), לאחר אימון הבוקר של הקבוצה, השחקנים, הצוות והבעלים הגיעו לסיור באצטדיון ביפו והתרשמו מהשיפוץ, ביקרו בחדר ההלבשה החדש שלהם ובעיקר קיבלו תיאבון.

בכלל, בשבוע האחרון בהפועל ת"א עובדים לא מעט על הפן המנטלי ומנסים להעלות את המוטיבציה אצל השחקנים, שהפסידו בחמשת המשחקים הראשונים של העונה בגביע הטוטו, אבל בימים האחרונים במתחם חודורוב "החליפו דיסקט". 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
צפו: הדשא של בלומפילד ממלא את המגרש

השחקנים, שבתחילת השבוע התארחו בביתו של מאור בוזגלו שיזם ארוחת בשרים ובילוי בבריכה שלו, גם ערכו תחרות קרטינג ביום חמישי והתגבשו. בעוד המרוץ עבר בשלום, למרות התחרות הגדולה בין הקבוצות, הקבוצה הזוכה הייתה של בוזגלו, אחמד עאבד, עבאדי פרחאת, מרווין פירסמן ועמנואל בואטנג.

"היה כיף השבוע וזה עזר לנו להשתחרר מהלחץ קצת, הדברים האלה נראים לאנשים אולי מצחיקים מהצד ושואלים 'למה אתם לא מתאמנים ועושים דברים אחרים?’, אבל הם משמעותיים", אמרו שחקנים בהפועל ת"א.

עומרי אלטמן ומאור בוזגלו בחימום (איציק בלניצקי)עומרי אלטמן ומאור בוזגלו בחימום (איציק בלניצקי)

עוד לפני כן, באימון הקבוצה במתחם חודורוב, המאמן ניסו אביטן החל להתכונן טקטית לקראת המשחק מול היהלומים ושוקל להציב מערך עם שלושה בלמים, כאשר הוא תרגל הבוקר את עידן כהן ודני גרופר כמגנים ואת אוראל דגני, רז שלמה ומרווין פירסמן כשלושה בלמים.

ניסו אביטן (חגי מיכאלי)ניסו אביטן (חגי מיכאלי)