למרות ההודעה על החל"ת, בהפועל ת"א עוד מאמינים כי השחקנים יתחרטו וידאגו למשכורות שלהם, כך ילכו לפי מתווה ארגון השחקנים אותו ניסחה מכבי נתניה. ההערכה במועדון היא: "השחקנים עוד יבינו שעדיף את המתווה הזה מאשר חל"ת כי זה הכי גרוע להם. הוא ב-20% פחות טוב מהמתווה שלנו, אבל אין כבר דרך חזרה מבחינתם".

על כך אמרו בתגובה בחדר ההלבשה: "אנחנו לא מעוניינים במתווה הזה. הוציאו אותנו כבר לחל"ת, אי אפשר להתחלק ככה וככה, זה כולם ביחד הסדר או כולם ביחד חל"ת".

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
טרנט סיינסבורי מלהטט עם הכדור

“החלטנו כל הקבוצה ביחד, סיכמנו עם הבעלים משהו והם חזרו בהם מההסכמה איתנו", הוסיף אותו שחקן ל-ONE. "באנו באמת מאוד לקראת המועדון וכנראה שזה לא הספיק להם. קיצצנו 50 אחוז מהמשכורת לחודשיים, אם חוזרים למשחקים עם קהל מקבלים את הכסף חזרה ואם חוזרים לשחק בלי קהל מקבלים חצי ממה שקוזז. נראה לי מאוד יפה, אבל זה לא הספיק להם והם חזרו בהם ממה שסיכמנו".

בתגובה לדבריו של גרינברג אמר אותו שחקן: "אנחנו לא מנותקים. רצינו לחתום על 50 קיצוץ בברוטו ואם חוזרים לשחק כדורגל עם קהל מחזירים לנו את הכסף, אם חוזרים בלי קהל מוסיפים לנו עוד 25 אחוז, ואם לא חוזרים נשארים על 50 זה לא יפה?!".