סקציה נס ציונה והפועל ת”א המשיכו היום (שישי) בהסרת החלודה לקראת חידוש העונה בליגת העל עם משחק אימון נוסף שהסתיים ב-1:1. מאור בוזגלו שעלה כמחליף דאג להשאיר את הקבוצה של ניר קלינגר בלתי מנוצחת במשחקי ההכנה עם שער שוויון מהנקודה הלבנה. 

הפועל ת”א, שהגיעה להתמודדות אחרי ה-0:3 על אשקלון נתנה מנוחה ללא מעט שחקנים, אחד מהם הוא עומרי אלטמן שסבל מרגישות קלה ולא התלבש. הקבוצה של קלינגר נראתה לא מרוכזת בפתיחה, ונס ציונה של ליאור זדה ניצלה זאת ולאחר שרז שטיין החמיץ, הוא גם דאג ליתרון עם כדור קרן מושלם לראשו של אייל שטרכמן שנגח פנימה והוריד את הכתומים ביתרון להפסקה. 

קלינגר ביצע לא מעט שינויים בהפסקה ושניים מהם הביאו לו את השוויון. מרווין פירסמן שלח בכדור עומק מצוין את מאור בוזגלו, הקשר הוכשל ברחבה ותרגם את הפנדל לשער השוויון של האורחת. עד לסיום השליטה נשארה בצד של הפועל ת”א שהפגינה יכולת טובה יותר במחצית השנייה אך לא הצליחה למצוא את השער השני. 

מחצית ראשונה  

אילי טמם (באדיבות הפועל ת"א)אילי טמם (באדיבות הפועל ת"א)

רועי ריינשרייבר הוציא את ההתמודדות לדרך!

בדקה השישית, נס ציונה עלתה ל-0:1: המארחת נראתה טוב יותר בפתיחה ועלתה ליתרון מוצדק. רז שטיין סחט הצלה יפה מאריק ינקו, הקשר ניגש לדגל הקרן ושם כדור מושלם על הראש של אייל שטרכמן שנותר חופשי לחלוטין ברחבה ונגח בעוצמה פנימה. 

שחקני נס ציונה חוגגים עם אייל שטרכמן (באדיבות הפועל ת"א)שחקני נס ציונה חוגגים עם אייל שטרכמן (באדיבות הפועל ת"א)

בדקה ה-11, הפועל ת”א כמעט השוותה: הפועל ת”א לחצה גבוה ועמנואל בואטנג גנב את הכדור להגנת הסקציה ונכנס לרחבה, אך ידו של עומרי גלזר הייתה על העליונה. 

בדקה ה-14, הפועל שוב הייתה קרובה: אולהה קיבל את הכדור על סף הרחבה, ביצע הטעיה ובעט למרכז השער של גלזר. 

בדקה ה-38, נס ציונה יצאה קדימה: אחרי דקות ארוכות ללא איום על השערים, שטרכמן נשלח קדימה ושיגר בעיטה אלכסונית חזקה שחלפה מעט מעל המסגרת של ינקו. 

בדקה ה-41, ינקו הציל את הפועל ת”א: רז שטיין קיבל כדור ברחבה, הסתובב יפה ושחרר בעיטה שנהדפה מצוין על ידי השוער. 

מחצית שנייה

בדקה ה-68, הפועל ת”א השוותה ל-1:1: מרווין פירסמן שלח קדימה את מאור בוזגלו שהוכשל מאחור בתוך הרחבה, ריינשרייבר הצביע על הנקודה הלבנה ומשם, בוזגלו גם לקח את האחריות והשווה עם פס מדויק לפינה. 

מאור בוזגלו כובש (באדיבות הפועל ת"א)מאור בוזגלו כובש (באדיבות הפועל ת"א)
מאור בוזגלו חוגג (באדיבות הפועל ת"א)מאור בוזגלו חוגג (באדיבות הפועל ת"א)

בדקה ה-88, נס ציונה כמעט עלתה ליתרון: דור כוכב נשלח לאחד על אחד מול יואב ג’ראפי, השוער הדף.

הרכב הפועל ת”א: אריק ינקו, איאד אבו עביד, אוראל דגני, רז שלמה, דורון ליידנר, אילי טמם, שי אייזן, עמנואל בואטנג, פיליפה רודריגס, מוטי ברשצקי ומייקל אולהה.

הרכב נס ציונה: עומרי גלזר, נועם כהן, פרנסיסקו דוטארי, איתי עוזרי, רז נחמיאס, אופק ביטון, שי אליאס, אלעד שחף, רז שטיין, גיא בדש ואייל שטרכמן.