הפועל תל אביב תתייצב למשחק הערב (שני, 20:30) מול הפועל כפר סבא במטרה להמתיק את הגלולה לאחר ארבעה הפסדים רצופים בגביע הטוטו, כדי לא לסיים אחרונה במקום ה-14 וכן כדי לשנות את המומנטום השלילי והלחץ הגדול סביב הקבוצה במתחם חודורוב לקראת מחזור הפתיחה של ליגת העל בשבוע הבא מול מכבי נתניה.

לקראת המשחק מול כפ"ס ומאמנה בעונה שעברה, אופיר חיים, הפועל ת"א ערכה את האימון המסכם בוולפסון ולפי התרגול של המאמן ניסו אביטן, עומר דמארי, חלוץ הקבוצה ששוחרר בעקבות סעיף הדד-ליין לחזרה לכושר לאחר הפציעה וחזר לאחר כמה ימים – כפי שנחשף ב-ONE – ישוב להרכב הפותח ויעלה בחוד ההתקפה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
הצד החיובי של פארסת דמארי בהפועל ת״א

מאחוריו, ישחקו מאור בוזגלו, עומרי אלטמן ומוטי ברשצקי, שצפוי להחליף בהרכב את פרנסיס קיירמה. ל-ONE נודע כי הגנאי, שכבר חתם על חוזהו בהפועל ת"א כפי שנחשף, נרשם כבר בשלושה משחקי גביע הטוטו כנבחן בשל העובדה שהשחרור הבינלאומי שלו לא הגיע מסרביה ולא יכול לשחק יותר בסטטוס הזה. כמו כן, שי אליאס יחליף את קלאודימיר פריירה בהרכב וישחק לצדו של ניר לקס.

כפי שפורסם, הפועל ניהלה מו"מ עם רדניק סורדוליצה לגבי דמי ההשבחה וכבר סיכמו על 40 אלף אירו, אך השחרור הבינ"ל טרם הגיע להתאחדות לכדורגל. הוא יוכל לשחק רק אם המסמך יגיע לפני המשחק.

יואב ג'ראפי תופס את הכדור (חגי מיכאלי)יואב ג'ראפי תופס את הכדור (חגי מיכאלי)

בהגנה יואב ג'ראפי יחזור אל בין הקורות לאחר שלא שיחק בשלושת המשחקים האחרונים בגביע הטוטו בעקבות שבר באצבע בידו והוחלף באריק ינקו. בהגנה תורגלו עידן כהן, מרווין פירסמן וירין פרץ על חשבונו של רז שלמה, כשאוראל דגני תורגל לאחר שדיווח על מחלה ולא שיחק בשבוע שעבר, דבר שעורר את זעמם של אנשי המועדון.

לגבי דגני, אביטן ספג כמה קללות וצעקות מהאוהדים הבודדים שהגיעו לאימון ותמכו בקפטן לשעבר, כאשר הם פנו אליו ישירות וביקשו "לחבק את אוראל ולא לצאת נגדו", זכר לעקיצה ששלח המאמן אל דגני בראיון לאחר משחק ההפסד לסקציה נס ציונה. המאמן לא ענה לאותם אוהדים לכל אורך האימון.

אוראל דגני (רדאד ג'בארה)אוראל דגני (רדאד ג'בארה)

חואן לסקאנו, החלוץ הארגנטינאי שנמצא בהתרשמות בקבוצה, ייבחן במשחק וצפוי לעלות כמחליף, כאשר לאחריו תתקבל סופית ההחלטה האם להחתימו. לסקאנו, שהתקשה להתרגל לחום הישראלי בימים הראשונים במתחם חודורוב, נראה טוב יותר והשתפר באימון בשבת ובאימון המסכם, כאשר יש לציין כי הוא רגיל למזג האוויר ברוסיה בשנים האחרונות וגם לא ערך אימוני טרום עונה, למעשה ללא כושר משחק בכלל.

אביטן, שעדיין לא קיבל לגביו החלטה סופית, שוקל את כל האפשרויות העומדות בפניו כשבוחן אפשרויות נוספות לחיזוק במקביל, ולמרות הלחץ בעקבות ההפסדים, לא ממהר לקבל החלטה פזיזה.

ניסו אביטן (שחר גרוס)ניסו אביטן (שחר גרוס)

בתוך כך, לאחר שהתאמן כ"מנודה" בתקופה מסוימת ולא יצא עם הקבוצה למחנה האימונים, קיבל הצעה לצאת לעונת השאלה במכבי אחי נצרת וסירב לקצץ בשכרו, עבאדי פרחאת, לפחות כעת, חוזר לסגל של אביטן, שהחזיר אותו ואת אחמד עאבד לאימוני הקבוצה וילביש את המגן הימני מול כפ"ס. מי שייעדרו מהמשחק יהיו שוב רז כהן ואור אינברום, שאחרי שהחלים מהפציעה חלה ולא ישחק. לעומתם, עמנואל בואטנג חוזר לסגל ויישב על הספסל.

הרכב הפועל תל אביב: יואב ג'ראפי, עידן כהן, ירין פרץ, אוראל דגני, מרווין פירסמן, שי אליאס, ניר לקס, מוטי ברשצקי, מאור בוזגלו, עומרי אלטמן ועומר דמארי.