הפועל תל אביב תתייצב למשחק הקריטי שלה מול סקציה נס ציונה הערב (ראשון, 20:15) באצטדיון המושבה, בו היא חייבת לנצח במטרה להתרחק מיריבתה ומהקו האדום כשהפסד יוריד אותה אל מתחת לקו האדום, במצב מעט טוב יותר מבחינת כשירות, כאשר עידן כהן, עומרי אלטמן ומרווין פירסמן חזרו לסגל.

בקבוצה ממתינים לראות מה יהיה מצבם של עמנואל בואטנג ופרנסיס קיירמה שערכו אימונים חלקיים, כשהאחרון כבר סיכם על עזיבה כפי שפורסם ב-ONE, ייגרע מהסגל בימים הקרובים ויוחלף על ידי מייקל אולהה. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
קלינגר: החמצנו כמו שלומיאלים

עומר דמארי עדיין חולה ולא התאמן, כמו גם אור אינברום שייבדק בנוגע לפציעתו בשריר הירך האחורי ובהפועל מקווים שלא מדובר בקרע. עבאדי פרחאת ועלי כנאנה ימשיכו להיעדר. גם שחקני הנוער לא יהיו זמינים עבור קלינגר.

יואב ג'ראפי (רדאד ג'בארה)יואב ג'ראפי (רדאד ג'בארה)

במתחם חודורוב המאמן ערך לשחקניו אסיפת וידאו על נס ציונה והקרין להם קטעים ממשחקי הקבוצה. מעבר לדגשים על שחקני היריבה, שהפתיעה במחזור הקודם את מכבי נתניה וניצחה אותה, קלינגר חידד בפני שחקניו: "נס ציונה זה משחק העונה שלנו".

״כולנו מודעים לחשיבות המשחק, גם למצב הנקודות וגם למיקום שלנו בטבלה. אנחנו רוצים ומחוייבים לתוצאה טובה מחר ונעשה הכל כדי שזה יקרה”.

היכולת במשחק מול אשדוד: ״הייתי מאוד מרוצה מהגישה והיכולת של השחקנים להתמודד עם המצב החריג הזה, שהיו כל כך הרבה חיסורים. אני מקווה שלמשחק מחר יחזרו לפחות שחקן אחד או שניים לכשירות מלאה ונוכל להציג את אותה יכולת עם שיפור בחלק הקדמי״.

ניר קלינגר (רדאד ג'בארה)ניר קלינגר (רדאד ג'בארה)

ההכנה למפגש מחר: ״ההכנה לא הייתה אידיאלית בשבוע האחרון, שיחקנו 120 דקות בגביע ו-90 דקות בליגה עם סגל קצר, לא התלוננו ולא בכינו, כל אחד עשה את העבודה שלו ועם קצת יותר ריכוז בחלק הקדמי גם היינו מנצחים, אני מקווה שזה יקרה מחר. נצטרך בהחלט להיות מוכנים גם מנטלית וגם מקצועית מול קבוצה שנמצאת ביכולת טובה לאחרונה. אנחנו צריכים להסתכל על עצמינו ולהמשיך להיות מחוייבים כמו במשחקים האחרונים״.

עומרי אלטמן אמר: ״גם מבחינת זמנים וגם מבחינת חיסורים זו לא הייתה ההכנה הכי אידיאלית מבחינתנו, אבל כולם מודעים לחשיבות המשחק מחר. כמו בכל משחק שאנחנו מגיעים אליו, נבוא וננסה לנצח. אנחנו רוצים לנסות לברוח מהתחתית לכיוון החלק העליון של הטבלה, זו המטרה שלנו ולשם אנחנו מכוונים. בשביל להגיע לשם צריך להתחיל לצבור נקודות ואנחנו רוצים להתחיל עם זה כבר מחר״.

עומרי אלטמן (רדאד ג'בארה)עומרי אלטמן (רדאד ג'בארה)

על היריבה: ״אין ספק שמחכה לנו משחק קשה. הם באים במומנטום טוב, נבוא ונעשה הכל בשביל להציג את היכולת שאנחנו רוצים ויכולים להציג בשביל להשיג את המטרה״.

הרכב הפועל ת”א: אריק ינקו, איאד אבו עביד, רז שלמה, אוראל דגני, מרווין פירסמן, שי אייזן, סטפן ספירובסקי, רז כהן, מוטי ברשצקי, עומרי אלטמן, דמבה קמארה.

דמבה קמארה מאוכזב (רדאד ג'בארה)דמבה קמארה מאוכזב (רדאד ג'בארה)

מנגד, אחרי הניצחון באמצע השבוע, הכתומים יחפשו המשכיות כשיארחו את אחת מיריבותיה הישירות לקרבות התחתית. איתי עוזרי שנעדר עקב צהובים מהמשחק האחרון, ישוב לסגל ויעמוד לרשותו של עמיר תורג׳מן. שמחה גדולה הייתה בחדר ההלבשה של הכתומים אחרי הניצחון על מכבי נתניה ביום רביעי האחרון אך מהר מאוד הפציר תורג׳מן בחניכיו לחזור אל הקרקע במטרה להתרכז במשחק הקריטי שעומד מולם.

״זה משחק החיים שלנו״, אמר אחד משחקני הקבוצה, ״נצטרך לבוא מוכנים בכל הכוח והדריכות למשחק הזה אחרת אין טעם למשחק האחרון, ניצחון יכול להיות נקודת מפנה לכל העונה מבחינתנו״. 

עמיר תורג'מן (שחר גרוס)עמיר תורג'מן (שחר גרוס)

גם המאמן התייחס למשחק החשוב של קבוצתו ואמר: ״אנחנו חייבים להיות דרוכים ומוכנים למשחק הזה כי שום דבר לא נגמר במשחק האחרון, אנחנו עוד רק בדרך. יש לנו הרבה משחקי עונה אבל זה משחק שהוא בהחלט חשוב ונגד קבוצה ברמה שלנו, קבוצה קשה, עובדת ומשקיעה אז אנחנו צריכים להיות שם עד הסוף, מרוכזים ולהגיע מוכנים״.

אופיר מזרחי (אחמד מוררה)אופיר מזרחי (אחמד מוררה)

הרכב נס ציונה: עומרי גלזר, אופק ביטון, רמריק אטו , אושר אבו, פרנססיקו דוטארי, רז נחמיאס, סביאן לילאי, שי אליאס, סאקו טורה, רז שטיין ומוסא מאזו.