אוראל דגני חזר היום (רביעי) להתאמן במתחם חודורוב, כשערך אימון חלקי, אך לאחר האימון הוחלט כי הבלם לא יסתכן מול הפועל חיפה, גם אם יערוך אימונים מלאים בחמישי ובשישי, ולא ייכלל בסגל לקראת המשחק בשבת באצטדיון סמי עופר. דגני יחל למעשה להתכונן לקראת המשחק הבא של הפועל תל אביב מול מכבי חיפה באצטדיון בלומפילד, כפי שתוכנן למעשה בתחילת החודש.

דגני, שהחלים מקרע במפשעה, אמור היה להיעדר מהמשחק מול החיפאים מראש, אבל כבר בשבוע שעבר דיווח על שיפור במצבו ובוולפסון סימנו עבורו את המשחק בשבת כמטרה וניסו להכשירו, אך הוא ימתין שבוע נוסף כדי לחזור למגרשים אחרי קרוב לחודש, במסגרתו החמיץ גם את שני משחקי נבחרת ישראל ונגרע מהסגל.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אביטן התרגש: הרבה תסכול וכאב השתחרר היום

לקראת המשחק מול הפועל חיפה, דמבה קמארה ישוב לסגל האדומים, כאשר מחר תיערך לו ועדת משמעת בוולפסון על כך שלא התייצב בשבוע שעבר לאימון המסכם אחרי פגרת הנבחרות ובכך לא נכלל בסגל למשחק מול הפועל כפר סבא. החלוץ הגינאי התנצל בימים האחרונים בפני ניסו אביטן והסביר כי האיחור בהגעתו ארצה נבע מתוך בלבול, אולם שבוע לאחר ועדת המשמעת של אור אינברום, שנקנס ב-8,000 שקלים, גם קמארה צפוי להיענש.

דמבה קמארה ועמונאל בואטנג חוגגים (נעם מורנו)דמבה קמארה ועמונאל בואטנג חוגגים (נעם מורנו)

בתוך כך, עמנואל בואטנג נוחת אמש לאיחוי הקרע במיניסקוס ובימים הקרובים הצוות הרפואי של הפועל ת”א יעריך כמה זמן הוא ייעדר. במתחם חודורוב סבורים כי  הקשר הגנאי יצטרך כחודשיים כדי לשוב לפעילות, אולם אבחון מדויק עדיין לא נערך.