אם לא די במצב הקשה של הפועל תל אביב בליגת העל, כשהיא הובסה ביום שבת האחרון על ידי הפועל חיפה ונראתה רע, בעוד מעמדו של ניסו אביטן התערער עוד יותר – כעת יש לה גם צרות לקראת מכבי חיפה ביום שני, כאשר דמבה קמארה וסטפן ספירובסקי לא התאמנו גם היום (רביעי) ולפי ההערכה של הצוות הרפואי כרגע הם לא צפויים לשחק באצטדיון בלומפילד מול הירוקים.

מלבד החיסרון של עמנואל בואטנג, שאמור לשוב רק באמצע חודש דצמבר לפחות, ושל ניר לקס המורחק, אביטן יצטרך כנראה להסתדר גם ללא חלוץ נבחרת גינאה וקשר נבחרת צפון מקדוניה שנפצעו במשחק באצטדיון סמי עופר. כרגע, השחקנים שיכולים לשחק בעמדה הזאת הם דני גרופר, רז כהן ואוראל דגני.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אביטן: נקווה לייצר רצף חיובי

דגני, ששב להתאמן הבוקר באימון הראשון מבין שניים – צעד עליו הוחלט עוד לפני הניצחון על הפועל כפר סבא וקרה גם בשבוע שעבר על מנת להשלים יחידות אימון – יהיה כשיר וישוב להרכב הפועל ת”א לאחר היעדרות בת כמעט חודש וחצי.

אוראל דגני (רדאד ג'בארה)אוראל דגני (רדאד ג'בארה)

על מנת להכניס בשחקנים קצת מוטיבציה לקראת המשחק הקריטי להמשך העונה, כזה שאחריו עלול להתבצע זעזוע בעמדת המאמן, כאשר הם יזכו הערב להרצאה המרגשת של סרן זיו שילון, מ”פ לשעבר בחטיבת גבעתי שנפצע קשה מאוד באוקטובר 2012 לפני למבצע “עמוד ענן” בעזה.

בנושא אחר, המועדון עמד היום לדין משמעתי בהתאחדות לכדורגל, כאשר אחד הבעלים זאב גרינברג התייצב לדיון. האדומים ספגו קנס כספי של 3,000 שקלים על זריקת כוס שתייה לכר הדשא באצטדיון סמי עופר ביום שבת האחרון, לאור מאמציה והטיפול בסוגיות שכאלה. גרינברג סיפר בדיון כי האוהד אותר באמצעות קב"ט המועדון, הוא עצור במשטרה, הורחק ל-30 יום מהמגרשים ותישקל הגשת תביעה כנגדו.