הפועל תל אביב נמצאת בתקופה מצוינת עם חמישה ניצחונות רצופים שהקפיצו אותה למקום החמישי בליגת העל ובדרך לרבע גמר גביע המדינה, ונוכח התקופה הזו והשקט סביב המועדון לאחרונה, במועדון מקווים להתקדמות בכל הנוגע למכירת המועדון.

ל-ONE נודע הערב (רביעי) לראשונה כי לאחרונה הפועל ת”א אירחה במתחם חודורוב איש עסקים מאנגליה שהגיע לישראל על מנת להתרשם מהמועדון ומוולפסון, כאשר הוא סייר גם במחלקת הנוער והתעניין ברכישת המועדון, כששהה במתחם כמה שעות. מדובר באדם שערך את הסיור על מנת לעניין קבוצת משקיעים מהמזרח הרחוק, קבוצה אשר עוסקת בתחום הספורט ופועלת גם במסגרת הכדורגל האנגלי.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אלישע לוי: כדורגל זה משחק של תוצאות

“התקופה הטובה שלנו מביאה להתעוררות ואנחנו מקווים שהיא תניב פרי וגם תביא לנו תוצאות גם מחוץ למגרשים”, אמרו בהפועל ת”א לגבי הפגישה הראשונית עם מי שהתעניין במועדון כדי להציע לאסייתים. בנוסף, ל-ONE נודע כי האדומים קיבלו פנייה גם מקבוצת משקיעים אירופית, כשגם לגביה מדובר במגעים ראשוניים, אך בכל מקרה אלו שני המגעים הרלוונטיים כרגע.

בנושא אחר, דריכות בהפועל ת”א לקראת תוצאות בדיקות האולטרסאונד שעברו אוראל דגני ואריק ינקו בעקבות פציעותיהם במשחק מול הפועל רעננה במחזור האחרון. במועדון מקווים שהבלם יוכל לשחק, בעוד סיכוי נמוך שהשוער יחזור אל בין הקורות, כאשר בכל מקרה התוצאות צפויות להגיע מחר. יואב ג’ראפי עדיין פצוע באצבע בידו, בעוד עידו שרון בן ה-17, שוער קבוצת הנוער, כבר בכוננות לאחר שערך את הופעת הבכורה שלו במקום ינקו כמחליף מול רעננה.

אוראל דגני ואריק ינקו (רדאד ג'בארה)אוראל דגני ואריק ינקו (רדאד ג'בארה)

כמו כן, משה סיני וניר קלינגר ערכו אתמול שיחה עם החלוץ עלי כנאנה, בה הבהירו לשחקן כי הם מעדיפים שייצא להשאלה בחלון ההעברות הנוכחי. כזכור, האדומים שילמו על כנאנה 260 אלף שקל לעירוני נשר לאחר החלטתה של הוועדה למעמד השחקן, כשלא סגרו עם נשר על דמי ההשבחה לפני חתימתו בקיץ. מאז, הוא קיבל שתי הופעות בליגת העל כמחליף בסך הכל. לקראת סגירת החלון, בתחילת העונה, במועדון רצו להשאיל את השחקן כדי שיוכל לקבל דקות משחק העונה, אך הוא סרב וכעת הוא צפוי לעשות זאת, וכנראה יירד בחזרה לליגה הלאומית.