ניר לקס ועידן כהן הם מהיום (שני) כבר לא שחקני הפועל תל אביב. אחרי שסיימו אמש את חוזיהם, לאחר ששוב התבקשו לשחק ללא שכר עד לסיום העונה למרות הכוונה להגיע איתם לאיזשהו מתווה של שכר מקוצץ לאחר הפיצוץ מולם בשבוע שעבר, ארגון השחקנים ומנהלת הליגות נכנסו לתמונה ופתחו במגעים מול האדומים.

למרות זאת, השניים נקראו שוב למתחם חודורוב ולפני אימון הקבוצה הם קיבלו הצעה נוספת, להרוויח משכורת מינימום (חייל) בגובה 5,300 ש"ח, וסירבו. לאחר מכן, הם נכנסו לחדר ההלבשה ונפרדו מחבריהם.  בניגוד אליהם, ירין פרץ שגם הוא מסיים חוזה והאופציה עליו לקראת העונה הבאה לא מומשה, הסכים לאותו שכר וימשיך להתאמן עם הקבוצה עד לסיום העונה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
קלינגר: היה כיף לראות את השחקנים

יו"ר ארגון השחקנים ניר אלון והמנכ"ל מושיקו מישאלוף עומדים מול ראשי הפועל ת"א במטרה להגיע לפתרון שיאפשר ללקס ולכהן ולסיים את העונה בצורה מכובדת, ולקבל שכר, זאת לאחר שכבר הובהר להם, דרך אותה התנהלות, כי הם לא יישארו בעונה הבאה. הארגון עירב גם את המנהלת בסוגיה והיום יימשכו השיחות מול המועדון.

כל זאת, על בסיס שיתוף הפעולה בין הארגון למנהלת, שאימצה את מתווה ארגון השחקנים העולמי FIFPRO ארגון המועדונים הגדולים (ECA) ופורום הליגות העולמי (WLF) לפיו חוזי השחקנים נחשבים כמוארכים באופן אוטומטי עד לסיום עונת המשחקים 2019/20  בשל משבר הקורונה העולמי. וגם אם לא באופן אוטומטי, אז לפחות במתווה מוסכם של קיצוץ בשכר, ובטח שלא בחינם.