התקרבות בהפועל תל אביב, בין ההנהלה לשחקנים בנוגע לקיצוצים, כאשר הסתיימה פגישה בין נציג השחקנים עורך הדין רועי רוזן לבין הבעלים איציק ניסנוב לאחר שנקבעה מיד לשעת יציאת השבת, כך עודכנו השחקנים מבעוד מועד. בסיומה, נקבע כי ניסנוב יתייעץ עם שותפיו ועו"ד רוזן ישוחח עם השחקנים והשיחות יימשכו החל ממחר. 

הכיוון הוא לחזור למתווה שהציעו הבעלים עוד לפני הקיצוץ, כשכל צד כמובן מושך לכיוונו ויש להעריך כי אחוז הקיצוץ ייסגר בין מתווה האדומים לבין זה של מכבי נתניה שאומץ על ידי ארגון השחקנים.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
ניצחון דרמטי לקלטינס בטורניר הפיפא הרשמי

בימים האחרונים התקיימו שיחות חיוביות בין הצדדים, כאשר נראה ששניהם מוכנים לבוא אחד לקראת השני ולהתפשר. כלומר, גם אם הבעלים לא יחזירו לשולחן המו"מ את הצעתם המקורית, של קיצוץ 50% משכר הברוטו לרוב שחקני הסגל (מלבד המשתכרים הגבוהים שיקצצו יותר והנמוכים שלא יקוצצו), הם כבר לא יחזירו את השחקנים לאפשרות של מתווה מכבי נתניה וארגון השחקנים - 50% מהנטו.

 חל"ת, כפי שכבר הודיע המועדון בצורה חד צדדית אחרי הפיצוץ במו"מ, כבר לא על הפרק, בין אם הבעלים חזרו בהם פתאום, התאכזבו מהתנהלות השחקנים או בגלל יוזמת מאור בוזגלו להקמת ארגון שחקנים חדש ויציאתו נגד הקיצוצים, כמו גם תמיכת חבריו באופן פומבי.

כפי שפורסם, עורך הדין רוזן נפגש עם ניסנוב, שיצא בדיוק אתמול מבידוד בעקבות העובדה ששיחק כדורגל עם בעלי בית"ר ירושלים משה חוגג, שאובחן כחולה בנגיף.